Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

zalety diety pudełkowej

13 minut temu

skuteczna dieta

34 minut temu

informacje o żywieniu

52 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 10:01:17

Witam Was dziewczyny , mam do Was pytanie dziś po raz pierwszy w życiu idę do dentysty na wyrwanie zęba, buuuuuu:(I tu moje pytanie bo panicznie się boję Czy wyrwanie zęba strasznie boli ? Jak ze znieczuleniem ?Czy mogę mieć znieczulenie karmiąc piersią?Z góry dziękuje za odpowiedzi

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 10:05:39

Musisz powiedzieć że karmisz, odciągnij też "zapas" pokarmu na wszelki wypadek.
Ze znieczuleniem rwanie nie boli.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 10:09:22

ja mialam zeba rwanwego 1 raz w zyciu w 7 m-cu ciazy, nie bolalo bylam u chirurga stomatologii rewelacyjnie wszystko sie zakonczylo, w zeszłym roku w sierpniu byłam na rwaniu drugiej szostki ze znieczuleniem bolalo jak cholera i do dzis mam problemu z tym miejsccem po wyrwaniu:/

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 10:44:20

Strasznie nie boli, zresztą wyrwanie zęba to nic w porównaniu z porodem;) A tak serio, to dzięki znieczuleniu (myślę,że skoro teraz dentyści stosują je u ciężarnych, to tym bardziej u karmiących) niewiele poczujesz. Potem może (ale nie musi) trochę boleć. Będzie dobrze:)

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 11:10:56

Najgorsze to to , że pokarmu nie odciągnę mój synuś to cyckomaniacz :)Ojjjjejjj , ale się boję :(

Dentysta -Wyrywanie Zęba

12 sty 2011 - 11:58:23

heheheh ja też się zawsze panicznie bałam, a wyobraź sobie że miała usuwane wszystkie 4 zęby mądrości,za wesoło nie było ale faktycznie dostajesz znieczulenie i takie wyrwanie zęba to jest pikuś w porównaniu z porodem więc trzymam kciuki dasz radę bo my kobiety musimy być silne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czarna plama na języku