Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,mam pytanie czy któraś z mama brała kiedyś tabletki odchudzające ,,ADIPEX,,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 16:14 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Moje koleżanki je brały....... i biorą niektóre.

Owszem ja brałam i pomogły . .... niestety z czasem przestają one działać i strasznie wyniszczają organizm ...

ja również brałam i po 11 tabletkach schudłam 5 kilo. teraz mam całe opakowanie ale jakoś nie mam natchnienia żeby je brać....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Jeśli chodzi o odchudzanie to moje zdanie jest takie: żadne tabletki nie pomogą na dłuższą metę. Według mnie żeby zdrowo i na dłużej schudnąć niezbędna jest odpowiednia dieta (czyli zmiana nawyków żywieniowych) oraz ćwiczenia ( celowo mówię "ćwiczenia", bo czasami mega aktywność fizyczna przy opiece nad dzieckiem i tak nie pomaga zrzucić brzuszka-wiem coś o tym :)). Jeśli jest problem ze zrzuceniem wagi przy tych dwóch "zabiegach" to myślę, że dodatkowo musi występować jakiś problem zdrowotny, a więc dobrze udać się do lekarza i porobić trochę badań.

adipex z tego co kojarzę oparty jest na pochodnej amfetaminy i z tond jego skuteczność na początku jak również działanie wyniszczające :/

zamiast truć się chemią polecam sport o zdrowe odżywianie ( przy złych nawykach nawet operacja nic nie zdziała )

ja bralam zelixe to cos podobnego. skuteczne

czy któraś z mamusiek brała zelixę? <moderacja>
Regulamin forum pkt 14:"Nie umieszczaj na forum treści, które są sprzeczne z obowiązującym na terytorium Polski prawem"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 16:06 przez moderator.

Brałam przez tydzień nie polecam! Lepiej postaraj się o Adipex.... Zelixa powodowała u mnie wymioty...

a adipex tez na recepte? ja bralam zelixe i ok bylo, <moderacja>

Regulamin forum pkt 14:"Nie umieszczaj na forum treści, które są sprzeczne z obowiązującym na terytorium Polski prawem"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 16:08 przez moderator.

Wszystkie tabletki tego typu wycofali... pewnie że na receptę;) w Czechach możesz dostać lub przez neta

własnie nic nie moge znaleźć. na recepte tez niema a do czech sie nie wybieram ;/

Dziewczyny dajcie sobie spokój z tymi preparatami!!
Leki te zostały wycofane ponieważ coraz więcej młodych dziewczyn je brało a receptę na nie każdy mógł dostać.Schodziły z aptek jak środki p/bólowe....
Ten preparat ma jedna zaletę -chudnie się po nim - o skutkach ubocznych nie wspomnę!
Już lepiej poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka lub założenia opaski na żoładek niż brać takie świństwo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 11:17 przez starla77.

Hm tez chętnie bym ja kupiła,brałam i efekt był rewelka tylko fakt że kołatania serca zawroty głowy i potas mi zaczął ubywać ale warto było,wzięłabym tylko z jedno op i wystarczyłoby,tylko wiesz trzeba pomysleć że mamy dzieci a jeśli wycofali to wiele nie trzeba mówić,znam kilka osób które bardzo ucierpiały po tych tabl,a jeden niestety przypadek smiertelny babka brała rok i trzustka siadła 40 lat zmarła dwójke dzieci zostawiła....chyba nie wiele trzeba dodawać wiem że chęć schudnięcia jest wielka ale ja zaczynam chodzic na fitness może tez o tym pomysl jest wiele sposobów zdrowego odchudzania,po pierwszym dziecku straciłam 18 kg dzięki ćwicz.teraz muszę z 6-7kg,więc nie warto się truć!!!Pomyśl o tym...pozdr

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

a nie przyszlo wam do glowy ze wycofali dlatego ze sa szkodliwe i to bardzo !!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak prawidłowo oklepywać