Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

5 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomocy , bo święta za pasem a ma tak chorą ręka - Boże nikomu nie życze ŁOKIEĆ TENISISTY.Czy któras z was to miała , bo ja juz głupieje z bólu , w kieszeni pustki zdało by się ulepić jakiegos pieroga , a ja mam problemreke obrócić na bok , nie szkodzi żę lewa , ale głupie proste czynności zmywanie , podsadzenie małego gdzies - musze sie wspomóc lewą reka .Juz od 2 lat chodze msc w msc na różne lasery , ultradźwieki , i pola magnetyczne jak mam termin oczywiście .Guzik , na chwile pomaga a potrm ból wraca ze zdwojona siłą .Czy to jest wyleczalne i jak tu reki nie uzywac - głupie rady lekarzy przy małym dziecku .A okna pomyć , sprzatnąc , fakt zmywa syn najczęsciej ale co z tego i tak wiekszość ja przy dziecku musze bo to cycek .Poradźcie mi co z tym dalej zrobic , może z własnego doświadczenia

Hej, ja miałam podobny problem tyle,że tzw, "kolano skoczka" . Muszę Cię zmartwic ale entezopatia ścięgna nawraca. Dorażnie pomaga okład z lodu i odciążenie stawu (noszenie na temblaku kończyny unieruchomionej w stawie łokciowy) ale łatwo mówic przy małym dziecku i jeszcze przed Świętami:/Ulgę przynosi też stosowanie opaski na przedramieniu, zwykle 5 cm poniżej stawu łokciowego, która zmniejsza napięcie mięśnia prostownika palców-- zapytaj może o taką w aptece.
Mi pomogły zastrzyki przeciwzapalne dostawowe , bolało cholernie przez 2 dni ale ulga jest.

niestety nie spotkałam sie z tym osobiście, nie pomoge...

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

Mama miała robioną blokadę, pracowała fizycznie przy kabelkach do samochodów. Miała łokieć tenisisty, ze względu na ruchy ręki podczas pracy - takie same jak się odbija rakietą. Pobrali jej krew i ostrzyknęli łokieć osoczem. Przestało boleć. Ma spokój od dobrych kilku lat.

Jeśli grasz w tenisa zastanów się czy przyczyna nie leży w nieodpowiednim wyposazeniu:
https://www.kopalniapracy.pl/wyposazenie-tenisowe-taniej/

Na stronie jest wiele porad jak wybrać odpowiednie wyposażenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Liszaj