Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 10:55:29

Hej mamusie poradźcie co dawać do picia córci,bo już dosyć mam kubusiow i herbatek dla dzieci czy mogę podawać coś innego malej jeśli tak to co będę wdzięczna za porady :)

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 10:57:48

wodę mineralną niegazowaną-moje dzieci piją od narodzin,wodę z sokiem-własnej produkcji,lub kupnym-cała gama smaków i kolorów,kompoty

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:00:44

Cytat
kasiazarembska
wodę mineralną niegazowaną-moje dzieci piją od narodzin,wodę z sokiem-własnej produkcji,lub kupnym-cała gama smaków i kolorów,kompoty
u nas to samo!
jednak dzieci tak przyzwyczaiły się do wody niegazowanej ze wszystko inne nie ma "brania" ...

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:00:54

moja córcia (2 lata i 10 mc) pije przede wszystkim wode mineralną
ale również soki- kupowane, bo nie zawsze mam czas je robić
:)

zresztą z tego co pamiętam specjalne herbatki piłyśmy do roczku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-18 11:01 przez salatka.

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:09:30

mój mały lubi najbardziej herbate miętową....oczywiście woda jest najzdrowsza....latem pił tylko wodę niegazowaną

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:12:42

Mój synek ma 2 latka i pije w sumie wszystko.Podaję mu wodę smakową,wodę z sokiem owocowym,kompoty,herbatkę albo zwykłą z odrobiną cytryny albo owocową,soki z kartonów lub Tymbarki (jego ulubione).Wydaje mi się,że herbatki granulowane dla dzieci są dobre,ale już można podawać inne napoje więc i cenowo lepiej wychodzi i wygodniej bo już nie trzeba kupować osobnych herbat i soków dla malucha w tym wieku.Co do Kubusiów to mój synek nie bardzo przepada za nimi ewentualnie te jasne.Zauważyłam też,że po tych tzw.sokach przecierowych miał mniejszy apetyt bo są zapychające i często miał zaczerwienioną pupę po luźnych kupkach.Także możesz śmiało już eksperymentować z napojami dla córeczki i wybrać ten który jej najbardziej przypadnie do gustu.Na chłodne zimowe dni polecam herbatkę z soczkiem malinowym :-)

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:34:47

No niestety moje dziecko wode niegazowana czysta pije wylacznie tylko z odrobina kubusia albo herbatki granulowanej samej wody za chiny ludowe nie ruszy,takze juz nie wiem co robic bo kubusie po pierwsze wychodza strasznie droga i heratki dla dzieci rowniez a ona nic innego nie chce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Co do picia dla ponad 2 latki

18 lis 2010 - 11:36:46

Mój synek wypije wszystko, byle było mokre :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LDCR-PRZEZKANALIPKOWA LASEROWA DAKROCYSTORHINOSTOMIA