Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Upadek

16 lis 2010 - 08:24:59

Hej Kobitki


Jestem po fatalnej nocy wczoraj o 18 Liwia uderzyła się główką o kant ściany nic wielkiego , nabiła sobie tylko siniaka.
O 20 nie chciała spać krzyczała wręcz darła się więc pozwoliliśmy jej się pobawić jeszcze, poszła spać o 22 po pół godz strasznie zaczęła płakać zanosić się wstawała rzucała się przez sen o 00 podałam jej ibufen D bo myślałam że to ząbki...
Nic nie pomogło postanowiłam ją wybudzić i zobaczyć jak się będzie zachowywać o dziwo dobrze, bawiła się,śmiała, nagle dostała mocnego krwotoku z nosa próbowałam zatamować ale nie dało się przez 10 min tak strasznie krwawiła i w tedy postanowiliśmy jedziemy na pogotowie .....
W między czasie krwotok ustał.
Na pogotowiu skierowali nas na odział dziecięcy, Na wejściu babka do mnie z tekstem ale mu tu i tak nie mamy czym zatamować krwotoku! myślałam że padnę jak to usłyszałam! mówię jej że my chce się skonsultować z lekarzem a ona do mnie niewiem czy p.doktor tu coś pomorze.czekaliśmy na lekarza aby ją zbadał 20 min nosz KU**A No ale doczekaliśmy się zbadała ją w tym czasie Liwia drugi raz krwawiła pediatra dał nam skierowanie na chirurgie (ale mówiła że nie widzi nic niepokojącego) aby zobaczył ją chirurg i następny wspaniały Liwia go obudziła bo sobie głośno gadała wyszedł na boso zaspany i mówi ale ja państwu nic nie pomogę tu nie ma żadnego specjalistycznego sprzętu!
Myślałam że wyjdę z siebie!
ale małej się poprawiło zasnęła w powrocie do domu i zaraz jedziemy do szpitala woj może tam mi coś powiedzą lub przynajmniej mnie uspokoją.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Upadek

16 lis 2010 - 08:29:23

Trochę niepoważne zachowanie lekarza. Ja byłabym zaniepokojona...skoro to nie jest normalne zachowanie dziecka. Jak to możliwe,że nie było specjalistycznego sprzętu, nie rozumiem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Upadek

16 lis 2010 - 09:23:29

Napisz skargę.

Upadek

16 lis 2010 - 09:27:15

ręce opadaja kolejnych których bym oddała do pracy w kamieniołomach ... dużo zdrówka dla małej

Upadek

16 lis 2010 - 11:00:49

gdybys pokazała mu pare stówek to by się zajął ;/

Upadek

16 lis 2010 - 15:52:54

Właśnie wróciliśmy z WCM w opolu tam zrobili jej serię badań ,RTG główki,obejrzał ją chirurg dziecięcy,laryngolog i pediatra całkowicie inne podejście ,wykluczyli wstrząśnienie mózgu i na szczęście RTG wyszło OK. Nadal nie wiadomo skąd te krwotoki z noska jutro mamy jechać na kontrolę bo czasami objawy pojawiają się do 72h. Ale mała na szczęście już jest w pełni sił podbiła serca lekarzy i pielęgniarek śmiali się jak wołali nas czy to tak dziewczynka z urazem głowy bo biegała i śmiała się ;) Kamień spadł mi z serca:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

echo serduszka ,wyniki,prośba