Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:20:16

W sobotę wieczorem spadła mi na duży palec u nogi dość ciężka ławka , ból nie do opisania, nie pojechałam na pogotowie bo mąż był w pracy a ja sama w domu z trójką dzieci, zażyłam leki przeciwbólowe i obłożyłam kwaśną wodą i trochę mi ulżyło , wczoraj jakoś chodziłam ale na dziś spuchł mi strasznie i pozostałe palce też , paznokieć czarny i cała noga czerwona i gorąca i tak sie zastanawiam czy konieczny lekarz czy to poprostu naturalny etap przy "zchodzeniu" paznokcia ?

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:21:20

ojj powinien obejrzec lekarz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:22:01

proponuję lekarza może jest złamany

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:24:28

Cytat
CHRUPEK
proponuję lekarza może jest złamany

Wszyscy mi mówią że skoro nim ruszam to nie powinien być złamany, myślę że mógł pęknąć...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:26:13

bardziej chodziło mi o pęknięcie kości niż o złamanie. Mnie kiedy bolała stopa pojechałam do szpitala po namowie znajomych i sie okazało ze mam pękniętą kość - zapakowali mnie w gips po udo!

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:45:10

Właśnie pokazałam nogę mężowi a on na to : jedziemy na ratunkowy :(...nie cierpię szpitali ... :(( trzymajcie kciuki żeby nie był pęknięty :) bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić siebie z trójką dzieci i nogą w gipsie :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 17:47:34

daj znak jak wrócisz

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec POMOCY!!!

15 lis 2010 - 19:41:15

Wróciłam ale z niczym :(
moja znajoma lekarka na urlopie a na ratunkowym było chyba z 30 osób a ja niestety nie mogłam sobie pozwolić na siedzenie tam tyle godzin, aptekarka kazała obłożyć rivanolem, poczekam do jutra i ewentualnie jutro pójdę do lekarza

Stłuczony palec POMOCY!!!

05 sty 2011 - 00:32:18

córeczka przewruciła sie jakos niefortunnie wygioł jej sie paluszek lub stłukł ale opuchlizna wcale nie zchodzi macie moze jakies sprawdzone mascie zoiła

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec POMOCY!!!

05 sty 2011 - 08:41:36

Proponuje pójść do lekarza jeśli nadal jest spuchnięty i czerwony.
Ja w końcu poszłam i okazało się że mam stan zapalny i dostałam dwa antybiotyki doustny i do smarowania stłuczonego palca i lekarka zaleciła moczenie w szarym mydle, paznokieć zszedł po 3 tygodniach :(

Nie zaszkodzi sprawdzić tym bardziej że chodzi o dziecko :)..... życzę zdrówka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Upadek