Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

wydruk z zdjęciem

10 minut temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gotowanie na parze

13 paź 2010 - 20:50:32

Czesc dziewczyny, czy któraś z Was ma taki garnek do gotowanei na parze, powiedzcie mi na co mam zwrócić uwage przy zakupie, bo jest taki wybór że mam mętlik w głowie. Czy wogóle warto wydać na to kase? jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
A jeśli macie to jak go wykorzystujecie tzn co w nim gotujecie?? miesko, warzywa??

gotowanie na parze

13 paź 2010 - 21:08:50

Ja mam parowar i jestem z niego bardzo zadowolona. Clatronic DG 3270. Ma 3 poziomy i robię w nim wszystko. Mój mąż kiedyś sobie jakieś mięso robił nawet.
Tylko trzeba się go nauczyć. Niby w instrukcji jest podane ile co gotować, ale jak dla mnie to chyba ktoś na oko wpisywał.
Trzeba często gotować i samemu się sprawdzi co ile czasu potrzebuje.
Robię w nim warzywa, rybę też kiedyś robiłam i nie było czuć jej zapachu w całym domu.
Polecam, bo to naprawdę zdrowe gotowanie.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

gotowanie na parze

29 paź 2010 - 09:30:12

Teściowa ma takie urządzenie, sama też muszę kupić.

gotowanie na parze

12 paź 2011 - 09:05:04

sama chce kupić garnek do gotowania na parze ale nie mogę się zdecydować, może ktoś doradzi?

gotowanie na parze

12 paź 2011 - 09:19:59

kupuj jak najwiekszy i zby miał dużo stopni.Ja mam na prąd a są jeszcze jako normalne na kuchenke

gotowanie na parze

12 paź 2011 - 09:21:58

ja mam taki- gotuję w nim wszystkie warzywa, mięs nie lubię gotowanych.
jestem z niego zadowolona, warzywa gotują się szybko, zawsze sprawdzam czy już są dobre, nie patrzę na "instrukcję"



gotowanie na parze

12 paź 2011 - 09:26:37

Witam
ja mam garnek z wkładem na parę na kuchenkę Tefala jest super ale są tez takie same sitka na zwykły garnek i tez sa ok a jezeli chodzi o dania to praktycznie robie mieso warzywa ryby w zaleznosci jaki wynajde przepis :)

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

gotowanie na parze

12 paź 2011 - 10:17:47

a ja mam taki najtańszy kiedyś w netto kupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona choć używałam go tylko do roczku czyli do czasu gdy gotowała córce osobne obiadki

gotowanie na parze

12 paź 2011 - 10:29:36

ja mam taki jak na zdjeciu emme
jest fajny,gotuje w nim
nie polecam parowarów na prąd bo pożera nie ciągnie!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Astma