Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:08:30

Od soboty mała była przeziębiona nic złego zwykły katarek który nie pozwalał jej spokojnie spać.... zazwyczaj nie chodzę z czymś takim do lekarza ale do tego doszedł też kaszel i we wtorek pojechaliśmy do lekarza okazało się żę naszego pediatry nie ma ale jest jego żona oto laryngolog zobaczyła mała i stwierdziła zapalenie ucha środkowego przepisała:
Flavamed
Eurespal
Klacid
Robione krople do ucha

Czy wasze dzieciaczki miały już zapalenie ucha środkowego?? Jak długo trwa leczenie?? w niedziele mamy komunie i nie wiem czy będziemy mogli pójść...
Niewiem czy małej w domu władać watkę do uszka lub zakrywać czymś no opaską... ona nigdy nie choruje i dlatego zawsze tak panikuję...

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:13:35

po tygodniu powinno przejsc. siostra wkładała watke do uszka.

u nas za to z anginy zrobiło sie zapalenie oskrzeli i ten sam antybiotyk co ty masz dostalismy.Klacid. A przez 7 dni brała zinnat i nie pomógl.

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:25:57

Moja córka też miała Klacid na zapalenie ucha .Dobrze zadziałał .Możesz w domu wkładać watkę.A na wyjście z domu wkładaj czapkę z przykrytymi uszkami albo opaskę.Raz źle wyleczone uszy potrafią wracać kilka razy.

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:29:57

Nawet nie wychodzę z domu ....tzn że dobry ten antybiotyk jest??

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:32:11

miesiąc temu mały miał zapalenia ucha. Dostał właśnie Klacid i krople do uszka. W domu do uszka wkładałam watkę i na wyjście też, pilnowałam, żeby uszko było zakryte. Po tygodniu na kontrolii było już wszystko ok. :)

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 10:57:40

mój synek miał kiedyś jak był malutki ,płakał okropnie aż się zanosił,miał wtedy chyba 7 miesięcy,nie było widać wtedy żadnych objawów,na szczęscie pediatra szybko rozpoznała i przepisała dobre leki i po dniu było już dużo lepiej,po tygodniu przeszło całkowicie,wkładałam watę do ucha po wpuszczeniu kropel lepiej rozgrzewały i nie wypływały

Zapalenie ucha środkowego

06 maj 2010 - 11:50:37

dziewczyny zaleczcie to cholerstwo dobrze,bo ja w dziciństwie miałam często problemy z uchem, ciągle mnie przewiweało, było niepodoleczane i w ciągu 7 lat miałam już 9 operacji i to jeszcze nie koniec. Nie chcę was straszyć ale uczulić ,że z uszami nie ma żartów!!!

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Zapalenie ucha środkowego

29 paź 2010 - 09:08:52

Nie mam już sił....mój 6 letni syn po raz kolejny złapał zapalenie ucha, już nie pamiętam ile razy je przechodził, zazwyczaj jest to efekt długotrwałego kataru, chodzimy do laryngologa ale jak widać nie można się przed tym ustrzec, boję się że w końcu uszkodzi się mu słuch, zastanawiam sie też czy każde zapalenie nawet to bez gorączki trzeba leczyć antybiotykiem ?

Dodam że za każdym razem chodzimy po zakończeniu leczenia do kontroli i zawsze ucho jest doleczone do końca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 09:10 przez margaretka77.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dania z pieczarek