Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 13:47:47

Czesm mam do was pytanie czy któras z was robiła badania hormonalne ?chodzi mi oto ze musze brac tabletki antykoncepcyjne zeby miec miesiaczki bez tabletek nie miesiaczkuje ale pytałam zekaza o takie badania i powiediał mi ze nie ma zadnych badan zeby dobrac sobie odpowiednie tabletki !!! ja wiem ze sa takie badania ale nieewiem pod jakimi nazwami sie je wykonuje????

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 13:56:51

Mi lekarz dał skierowanie na badania jak przepisywał mi Azalie-tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących.Wydaje mi sie że Twój lekarz również powinien zlecić Ci badania zanim przepisze jakiekolwiek tabletki.

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 14:01:28

No własnie mu to powiedziałam jak byłam wciazy brałam bardzo duzo hormonalnych tabletek na podczymanie ciazy przytyłam 35 kg oczywiscie w maju bedzie 2 lata jak to zrzuciłam niechce brac tabletek antykoncepcyjnych zeby sie ponownie roztyc ale zeby miesiaczkowac to sa one konieczne . dzis mi przepisał luteine na wywołanie miesiaczki i tabletki anty ale oczywiscie ich nie wykupiłam bo chce miec badania zrobione ,, powalony lekarz jak barszcz,, i bende musiała zmienic lekarza!!!!

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 14:03:24

Może sprawdz na internecie jakie są nazwy tych badań.

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 14:09:22

Biorę tabletki od dwóch lat i NIGDY nie miałam żadnych badań!!!!oglądając różne programu medyczne obserwuję,że gro młodych kobiet umiera właśnie przez zakrzep,który się zrobił po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej.A jak poszłam do lekarze,pokazując ,że mi nogi puchną,to mi kazał iść do chirurga!!!
tak to już jest z nasza służbą zdrowia-jak idziesz na NFZ to na badania żadne nie skierują,bo przecież"państwo" za to płaci,ale jak pójdziesz prywatnie to Ci dadzą mnóstwo skierowań na badania,a większość z nich tylko po to,by na Tobie zarobić.
Ja biorę Yasmin ,nie tyję po niej:-)
Pozdrawiam i zdrówka zyczę!!

Badania hormonalne

18 mar 2010 - 14:17:10

Ja nie chciałam nawet zeby lekarz mi dał skierowanie tylko zeby mi powiedział jaki to maj byc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak pomóc choremu na raka