Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 12:57:56

hej mam pytanko czy któreś z waszych dzieci leżało w CZD w Międzylesiu, piszcie moja córeczka leżała tam prawie trzy miesiące , miała wytrzewienie jelit, czy spotkaliście się już z taką wadą

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 15:06:35

ja osobiscie :leżałam" w czd jako dziecko mialam problemy hormonalne i co roku jezdzialm na wizyty do endokrynologa przez okolo 10 lat- raz w roku i wszystko dobrze sie skonczylo.:)

Niestety nie slyszalam o tym co piszesz

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 15:28:55

Moja córka jest od urudzenia pod opieko CZD urodziła się z wrodzoną niedrożnościo jelit , a co do wytrzywienia jelit też były dzieci

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 15:44:57

moja Olimpia leżała po urodzeniu w CZD, już prawie 4 latka jeździmy na badania i wizyty kontrolne do por. metabolicznej, kardiologicznej i neurologicznej a z tym co piszesz nigdy się nie spotkałam

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 16:29:42

moja córka też miała niedrożność miała dwie operacje jezdziliśmy też na kontrole,

Centrum Zdrowia Dziecka

04 mar 2010 - 16:54:15

Moja Zuzia jest teraz żywiona pozajelitowo i jeżdzimy do CZD oddział żywienie na kontrole przeszła 5 operacji miała stomie a teraz jelitka niewchłaniają i jest częściowo żywiona pozajelitowo
Osobiście chwale sobie CZD dzięki nim Zuzia jest teraz z nami
Ile teraz ma twoja córeczka? rozumiem że wszystko u was jest już wporządku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 16:56 przez annne.

Centrum Zdrowia Dziecka

25 gru 2010 - 22:42:10

annne moja córka teraz w styczniu skończy 5 lat, tak teraz jest już wszystko w porządku, ale pierwszy rok życia mai był ciężki

Centrum Zdrowia Dziecka

26 gru 2010 - 10:20:51

Dziewczyny bedzie dobrze :) CZD To wspaniale miejsce!! Wiem tylko z tv... ale zawsze sie wzruszam jak ogldam reportaze itp. Z całych sił za wszystkie dzieciaczki 3mam kciuki i staram sie pomoc chocby smsem. BEDZIE DOBRZE!!!!!!

Centrum Zdrowia Dziecka

26 gru 2010 - 11:08:49

Moja córeczka Weronisia też jest pod opieką CZD . A dokładniej jeździmy na kontrole do poradni urologicznej. Weronisia ma na brzuszku stomie dwulufową . A to z tego względu ze ma zarośnięty odbyt. Czyli troszke inny przypadek. Własnie tam ma odbyc się operacja plastyki odbytu. Ale kiedy to nastąpi to nie wiem. Lekarze mówią ze dopiero jak będzie starsza bo oprócz zarośniętego odbytu ma jeszcze wiele innych wad więc to nie jest takie proste.Na lekarzy z poradni urologicznej nie narzekam- to dobrzy specjaliści.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla mam z chorymi dziećmi i nie tylko