Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Kącik XXL

13 sty 2010 - 22:47:20

Na szafce jest sporo osób, które walczą (lub nie) z nadwagą lub otyłością.
Może przyjmie się wątek w którym będzie można porozmawiać na tematy związane z nadwagą.


Najbardziej interesuje mnie jakie rozmiary nosicie i gdzie kupujecie ubrania?
Jak się czujecie z nadwagą?
Czy i jak próbowałyście zrzucać zbędne kg?


A może podacie swoją wagę? Myślę, że żaden wstyd.

Kącik XXL

13 sty 2010 - 22:58:03

Więc może ja zacznę.. było fajnie dopuki mnie samej waga nie zaczeła przeszkadzać.. Najgorsze dla mnie to iż wiem że mąż bardzo chce bym była szczuplejsza. Zaczeło mnie denerwować kiedy nie mogłam się w coś ubrać bo tu za ciasne to za małe a jak juz się wcisnę to nie wypada w tym wyjść a jestem młodą osobą(mam 20lat). Przed ciążą ważyłam 64kg i mam 160cm przytyłam w ciązy 18kg i te kilogramy zostały niestety:(
Od 5 dni mam dietę i 3kg mniej...

Kącik XXL

13 sty 2010 - 22:58:54

jaki milusi wątek:)ja przy wzroście 170 ważę prawie 100,więc mogę być przyjęta?
ciuchy mam z tesco(ale nie ta linia true)spodnie,sp odnice-44,góra-44,46,48
ciuchy te są super!naprawdę fajne,modne dobre jakościowo i często się zmienia kolekcja-co za tym idzie,cenki opadają:)w drugiej ciąży przytyłam 30 kg,w pierwszej -nic
chcę walczyć z nadwagą,potrzebuje mocnego kopa w dupsko,mój m.twierdzi,że jestem piękna taka okrąglutka,no i te ...cycusie:)-a to nie pomaga

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Kącik XXL

13 sty 2010 - 23:06:35

Każdy może być ;)

Hmmm fakt, trzeba kopa, ale z drugiej strony właśnie ŚWIETNIE, że podobasz Mu się w każdej postaci ;)

Ja się sobie mogłam podobać 20 kilo temu:D

Kącik XXL

13 sty 2010 - 23:17:35

ja się sobie podobałam po 1szej ciąży-lekko się zaokrągliłam,ważyłam 62kg,taka młoda sexi-mamuśka:)
a teraz MASAKRA
próbowałam zelixy,ale bardzo żle się czułam,ogólnie tablety te i typu thermo mi nie służą(podejrzewam,że innym tez),

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Kącik XXL

13 sty 2010 - 23:26:00

Ja przytyłam tak nie po ciąży a po pobycie w szpitalu z powodu alergii silnej i przyjmowaniu zastrzyków ze środkami sterydowymi.
jest bardzo trudno zrzucić te kilogramy. Ważę w tej chwili duuużo przy niewielkim wzroście(166cm).
Noszę rozmiar 42/44.
NAJBARDZIEJ w tej wadze przeszkadza mi fakt, że się szybciej męczę biegając np, na siłowni itp niż wcześniej oraz problem z zakupem ubrań.

Większość ubrań w moim rozmiarze JEŚLI w ogóle się ZNAJDĄ o co jest ciężko są BABCINE!

Jedyne sklepy w których znajduję fajne łaszki to H&M, Reserved. Odkąd jestem grubas pokochałam SH bo tam są świetne ubrania w dużych rozmiarach Atmosphere, New Look itp.

ZELIXĘ spróbowałam w akcie desperacji, schudłam 7 kg w tydzień, nie czułam się bardzo źle ale później jednak czułam skutki uboczne z ulotki... NIKOMU NIE POLECAM !

Kącik XXL

14 sty 2010 - 00:58:38

nbbo ja mysle ze masz calkiem fajny rozmiar jak na taki wzrost, ja na 160 wzrostu nosze 44/46. bluzki bywa ze mniejsze tak od 40 do 46. z ciuchami jest problem ale najbardziej ze spodniami, z bluzkami to nawet latwo.

zle sie czuje z moja waga choc ostatnio staram sie ja "polubic" moj M. nie chce wrecz zebym schudla, podobam mu sie taka. ale sama zle sie czuje ze soba. waze stanowaczo za duzo...

ostatnio bylam na diecie proteinowej dr. dukana schudlam 5 kg w miesiac. dzis teoretycznie miala bym na liczniku o 20 kg mniej ale nie wytrwalam. brakowalo mi owocow i chleba w diecie. nie jestem stworzona do dietkowania wiec chyba juz zostane tak i musze sie z tym pogodzic :) M. napewno sie cieszy ze juz sie nie odchudzam bo mu pasuja takie kraglosci :) mi niektore tez ;P ale pare miejsc bym zmienila :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Kącik XXL

14 sty 2010 - 01:15:03

Z tymi facetami to też tak się zastanawiam, czy Oni tak mówią bo naprawdę im się podoba lub nie przeszkadza czy po prostu chcą być mili :))

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Kącik XXL

14 sty 2010 - 01:29:17

ja mam wzrostu 156 ważę ok 58kg noszę rozmiar 38 ale dla mnie i tak za wiele, ale zaczęłam tyć jeszcze trochę przed ciążą w każdym bądź razie 2 lata temu miała ciało modelki, płaski brzuszek itp a teraz masakra, wszyscy mi gratulują ( że niby w ciąży jestem) nawet na sylwestra pewna babka powiedziała do mojej koleżanki "daj mi najpierw ter ciężarną niech jej życzenia złoże" no totalna porażka

Kącik XXL

14 sty 2010 - 04:33:21

Witajcie mamusie i ja muszę się dopisać do tego wątku ;-( Nawet nie wiem od czego zacząć.
Sześć miesięcy temu urodziłam synka,przytyłam w ciąży aż 26kg niestety 10kg mi zostało czyli ważę teraz ok 70kg a mam 160cm wzrostu. Coraz częściej spotykam się z sytuacją że nie mogę się do niczego zmieścić, strasznie mi to przeszkadza. Niestety wcześniej dużo paliłam ale teraz wiadomo dziecko zajmuje mi cały czas dlatego też papierosy poszły na bok palę tylko jak mały już pójdzie wieczorkiem spać. Wtedy siadam przy lampce winka i zapalę sobie jednego czy dwa a tal przez cały dzień podjadam tu czekoladkę tam cukierka i tym sposobem z miesiąca na miesiąc przybywa mi coraz więcej. Nie umiem już sobie poradzić ubrania w sklepach nie pasują choć noszę rozmiar 42. Chciałam spróbować tabletek odchudzających ale czytałam wątek w którym pisałyście na ten temat imam mieszane uczucia.
Oczywiście tak jak i u was tak i u mnie mój mąż twierdzi że taka mu się podobam i taką mnie kocha ale mnie to przeszkadza i to coraz bardziej ;-(

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Kącik XXL

14 sty 2010 - 07:56:02

ja nosze 44/46, jestem na diecie i pod stałą opieką dietetyczki, ubrania kupuje hmm gdzie coś ciekawego znajdę to biorę:) wagi nie podam bo nie wiem na chwile obecna, wagi w domu nie mam (zabroniłam kupic):))

Kącik XXL

14 sty 2010 - 08:23:53

Ja waże 70 kg przy 164 :((((((( przed ciążą nosiłam rozmiar 36/38 a teraz góra 40 a dołem 42 totalna porażka dopóki byłam z córeczką w domu to jakoś udawało mi się pomału cofać z waga a teraz jest coraz gorzej myślę nad pójściem na basen i siłownie ale jakoś tak głupio boje sie że ktoś mnie tam wyśmieje tyle sprzętu a ja nawet nie będę wiedziała jak się do tego zabrać dodatkowo chodzi też o kasę wiadomo wszystko idzie na opłaty i dziecko więc musiałabym nieźle kombinować żeby wyskorobać tą kasę i w ten sposób koło się zamyka

Kącik XXL

14 sty 2010 - 08:47:53

kochana na basenie to są takie"wielorybki",ze nikt Cię pomiędzy nimi nie zobaczy...koleżanka się zapisała miesiąc temu,basen+siłka i już są efekty,ja dołączę jak u m.w pracy się ułoży,ma teraz robot ę na zmiany,co mi nie pozwala nic zaplanować...

Kącik XXL

14 sty 2010 - 08:54:18

Ja też chciałabym się przejść na basen z mężem i synkie no ale wstyd przezwycięża..

Kącik XXL

14 sty 2010 - 09:02:12

są takie zajęcia fitness w wodzie,tam przychodzą same grubasy,koleżanka mówiła,że tak dobierają grupy,żeby każdy+/-był taki sam i nie czuł się gorszy,zapytam ją ile płaci
widziałam,że na wielu osiedlach powstają takie siłownie na świeżym powietrzu,u nas tż zrobili,widziałam wiekle osób korzystających z tych urządzeń,wielu staruszków,którzy tam sobie ćwiczą po troszku
ja też mam zamiar się przełamać jak tylko odtają śniegi,na razie mam jakieś cos w domu,dostałam na gwiazdkę od cioci,niby na kręgosłup:)a to ewidentnie do ćwiczeń typu brzuszki jest

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zagęszczanie mleka