Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BORELIOZA

11 lis 2009 - 21:08:23

Dziś się okazało że Hania ma borelioze :(, może któraś z was miała doświadczenie z tą chorobą? Kompletnie nie wiem czego się po niej spodziewać. Naszczęście wykryta przy pierwszych objawach, wiec wczesnowykryta czyli na +. Ale i tak sie boje :(

BORELIOZA

11 lis 2009 - 21:14:37

Witam to współczuję moja ciocia miała nie należy do przyjemnych chorób objawy są podobne na początku jak przy grypie tylko dużo mocniejsze wszystko boli nie można się podnieść z łóżka ale po odpowiednim leczeniu mija tylko objawy lubią powracać życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla córci

BORELIOZA

11 lis 2009 - 22:16:19

mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowia :( chciala bym wiedziec jak to u dzieci przebiega, ale widze ze nikt nie mial stycznosci z tym u dziecka. martwie sie strasznie tymi nawrotami :( mam nadzieje ze u Hani ta choroba jak przejdzie to juz nie nawroci :(

BORELIOZA

11 lis 2009 - 22:31:16

Mój tato ma tą chorobę od jakiś 10 lat. Leczył się w szpitalu zakaźnym ale dla lekarzy jest to też jakaś nowość. Wiem, że co jakiś czas ma robione badania (krew)- są jakieś wskaźniki które podobno coś tam pokazują lekarzom. U mojego taty choroba przechodziła bezowjawowo , jest leśniczym, miał badania okresowe w pracy i tak wyszło że jest chory. Wiem, że czasami bolą go nogi ale to zalaży jakie częsci organizmu są zaatakowane. Ludzie żyją z tą chorobą nawet o niej nie wiedząc. Myślę że powinnaś bardziej naciskać lekarzy o jakieś skierowania na badania specjalistyczne (chodzi mi właśnie o te które robi mój tatow szpitalu zakaźnym).

BORELIOZA

12 lis 2009 - 12:40:35

mała jest na pierwszym antybiotyku, we wtorek ma dostac drugi i po tym drugim maja byc zrobione badania. cała noc i tak do godz 10 walczylysmy z goraczka :(. to jakis koszmar, dziewczyny bardzo uwarzajcie na kleszcze! moja Hania zlapala takiego u nas w ogrodku, nie w lesie, nie na łące..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tomografia głowy u dziecka