Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:35:20

Moja córka też miała kolki, zaczynały sie po wieczornej kąpieli. Podobnie jak większośc rodziców próbowaliśy polskich leków i ziółek dla dzieci, niestety bez skutku. Dopiero dzieki koledze, który miał podobny problem dowiedzieliśmy sie o SAB SIMPLEX i to pomogło!!! KArmiłam mała piersią, uważałam na jedzenie, robiliśmy okłady, masaże, układaliśmy na brzuszku i nic nie pomagało, zaden lek. Dopiero ten niemiecki lek pomógł.
Niedługo przyjdzie na świat druga córka i już na wszelki wypadek zaopatrzyłam sie w sab simplex:)) Oby nie był potrzebny. Pozdrawiam:)

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:38:06

Tak ja zamawiałam sab przez neta pomogło odrazu sab super ;)

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:46:01

KOPER WŁOSKI TO BZDURA on wzmaga gazy u dziecka!!!!

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 20:48:59

Jeśli chodzi o leki na kolkę,to trzeba trafić,jednemu dziecku pomogą,drugiemu nie.Ja karmiłam piersią i piłam koper włoski,torebeczkę kopru zalewałam pół szklanki wrzątku i po15 min.piłam,dawałam również synkowi herbatkę z kopru ,po tym od razu kolki minęły.Polecam,stara metoda sprawdzona.

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 22:26:20

i kładz dzidzię na brzuszku tak mi lekarz zalecił i oczywiście te kropelki i koper ty pij i dzidzi podawaj mi lekarz jeszcze wspominał abym dawała lakcid --dobry lekarz i mi pomogło

KOLKA :(

30 wrz 2010 - 23:07:28

Moj miś jak ważył 2600 to dostawał 5 kropli Sab Simplexu pozniej jak 4000 dostawal 10 teraz skonczył 3 miesiace wazy 5000 i nadal daje mu 10 kropli ale zawsze dostawal przed kazdym karmieniem .uzyłam juz z 5 buteleczek ale nie żałuje bo przy systematyczności to na prawdę pomaga .

KOLKA :(

27 lis 2010 - 21:57:05

Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:02:39

zdecydowanie SAB i okłady z ciepłej tetrowej pieluszki

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:12:01

Krople na kolki maja ten sam skladnik jak to lekarz mi tlumaczyl jedyna roznica w cenie...Jesli infacol nie pomoze dlaczego np sab ma pomoc?

My nie mielismy czesto kolek ale z 5 sie zdarzylo...wlaczylam suszarke do wlosow..5 min..maly spal spokojnie..masaz brzuszka tez pomagal... :)

Cytat
Jacek1337
Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA


To nie miejsc na reklame drogi panie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-27 22:13 przez calineczka0109.

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:25:58

próbowałam wszystkiego..pomogło mi mleko na kolki bebilon i kropelkibio gaja

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:41:38

nam również pomagał sab simplex!! mój pierwszy synek mial straszne kolki i żadne środki nie pomagały aż moja sąsiadka nie przywiozła nam sab simplexu!! te krople są rewelacyjne :) dwa dni i po sprawie!! Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki!!!

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:57:31

Szkoda truć dziecko kropelkami, udowodniono, że najmniej kolek jest u dzieci mam weganek (oczywiście karmionych piersią), bo nabiał ma zbyt dużo ilość białka, a niedojrzałe jelita maluszka sobie z nim nie radzą. My nie jemy nabiału akurat ze względu na ryzyko alergii, tzn ja nie jem, od kiedy karmię, a mała nie będzie dostawać co najmniej do roku i szczerze powiedziawszy, nie wiem, co to kolka, radzę spróbować, chociaż przez kilka tygodni (kilka dni nie da efektu), pozdrawiam. M.

KOLKA :(

27 lis 2010 - 22:58:52

Mój synek przechodził to samo co Twoja dzidzia do momentu, gdy kupiłam butelkę do karmienia dr. brown's z odpowietrznikiem w środku. Kolki minęły jak ręką odjął. polecam i pozdrawiam!

KOLKA :(

27 lis 2010 - 23:02:38

potwierdzam, nam takze ostatecznie kolki ustaly po zastosowaniu Debridat (na recepte). Sab Simplex pomógł, ale chwilowo, Infacol-powodował odruch wymiotny (ma posmak pomaranczy). Wczesniej podawalam takze LacidoBaby oraz kropelki Gaia, SabSimplex kolki czasowo ustawaly. Natomiast po jednej kuracji Debridat kolki ustały zupełnie...Polecam

KOLKA :(

27 lis 2010 - 23:08:35

u mnie ani infacol, ani bobotic, ani esputikon i te inne wynalazki, za to pomógł sposób stary jak świat napar z kminku do picia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Allergoff-kto stosował ?