Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o pomoc poszukuję dobrego kardiologa w Łodzi może być prywatnie ponieważ w szpitalach nie ma już zapisów do końca roku na badania serca.Muszę jak najszybciej zrobić synkowi badanie proszę o kontakt!!!!!

Moze w szpitalu sie spytaj. Praktycznie kazdy lekarz ma gabinet prywatny a oni juz wiedza gdzie i co moga zrobic. Zaplacisz i w tym samym szpitalu zrobisz szybciej. Życze powodzenia i zdrowka dla synka!

prof. dr hab. n. med Maria Respondek-Liberska. Pracuje w CZMP, a przyjmuje przywatnie na ul. Nawrot 2A, tel. 042 633-26-79, 042 630-01-71. Przesympatyczna Pani doktor. Ja za wizytę (echo serduszka) + konsultację zapłaciłam 200 zł. A na temat Pani doktor poszukaj informacji w internecie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Proszę moderatora o pozostawienie tych danych, ponieważ są osoby, które szukają podobnych informacji

Nie jestem z łodzi, ale jeśli masz zaufanie do pediatry swojego synka, to zapytaj jej/jego wprost, czy może Ci polecić dobrego kardiologa.
Oni mają mnóstwo znajomości w swojej branży, więc myślę, że z każdej dziedziny ktoś się znajdzie.
Ja przynajmniej zawsze pytam lekarki mojego synka, bo mam do niej pełne zaufanie :D
P.S. Życzę zdrówka dla Twojej Pociechy :)))

W sumie jest to ważne właśnie do jakiego lekarza pójdziemy i ja także całkiem niedawno na poważnie już zastanawiałam się nad posiadaniem przenośnego EKG. W każdym razie już wiem, że każdemu mogę polecić to z http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ i ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Katar - jak i czym zwalczyć