Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

31 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łóżko domek

10 sty 2018 - 19:42:27

Jak Wam się podobają te łóżka? ktoś ma i wypowie się albo poleci konretnego sprzedawcę? jak je przyozdobić czy wg was będzie odpowiednie dla 3 latki?


niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Łóżko domek

17 sty 2018 - 23:01:35

Dla 3 latki super, z koleżankami może się pobawić w dom, ja bym się ucieszyła.

Łóżko domek

18 sty 2018 - 07:09:10

wygląda tandetnie czy aby jest bezpieczne?????
czy wkręty ]gwozdzie które widać na zdjęciu nie powinny być zabezpieczone idea
ja bym tego nie kupiła ;(

Łóżko domek

18 sty 2018 - 08:26:19

wiesz ten niby dach??
zabiera on przestrzeń

Łóżko domek

18 sty 2018 - 09:43:00

znajomi mają dla dziecka podobne łóżko tylko niższe(prawie przy samej podłodze). Kupili je z myślą żeby uszyć narzutę na ten daszek i móc małej robić ,,domek'' coś ala tipi które teraz są na czasie. Dziecko to uwielbia a na łóżko+ namiot brak miejsca. Wg mnie dobre do wysokich pomiesszczeń, niskie przytłoczy.

Łóżko domek

18 sty 2018 - 13:01:55

a może takie łózko?



Łóżko domek

18 sty 2018 - 22:29:22

Ja bym nie kupiła. Jeżeli dziecko wpadnie na genialny pomysł wdrapywania się na górę, podciągania na tych listwach itp... to spadając może sobie łeb rozbić...

Łóżko domek

18 lut 2018 - 10:22:05

Cytat
banach
wiesz ten niby dach??
zabiera on przestrzeń
jaką przestrzeń, a co byś tam chciała postawić, komodę? A tak dzieciak może coś zarzucić na tą konstrukcję i zabawa w dom rozpoczęta :)

Łóżko domek

18 lut 2018 - 12:38:58

w ogóle mi się nie podoba

Łóżko domek

18 lut 2018 - 13:32:58

Cytat
mzap88
w ogóle mi się nie podoba
dokładnie mnie też.

lekarz
Cytat
lesnakonwalia
Ja bym nie kupiła. Jeżeli dziecko wpadnie na genialny pomysł wdrapywania się na górę, podciągania na tych listwach itp... to spadając może sobie łeb rozbić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 13:34 przez banach.

Łóżko domek

19 lut 2018 - 09:40:01

Cytat
lesnakonwalia
Ja bym nie kupiła. Jeżeli dziecko wpadnie na genialny pomysł wdrapywania się na górę, podciągania na tych listwach itp... to spadając może sobie łeb rozbić...
To idąc tym tropem myslenia trzeba by obic wszystkie sciany podłogi kanty gruba gąbką bo moze upaść i jak to napisałaś " łeb rozbić"a i na dwór tez nie powinno wychodzić bo tam najwięcej zagrożeń czyha ;)

Łóżko domek

19 lut 2018 - 12:20:06

Wg mnie jest różnica między uderzeniem głową o podłogę z wysokości metra, a dwóch... chętnie zobaczę dowód na to, że wysokość, z jakiej się upadło nie ma wpływu na obrażenia:)

I nie uważam, aby każdy kant należało zabezpieczyć.

Ja pewnych ryzyk staram się unikać. Np. nie chodzę w podejrzane miejsca nocą jeśli nie ma takiej bezwzględnej potrzeby. Nie jem fast foodów bo staram się jeść zdrowo. Ale jakbym miała dwa dni nie jeść nic lub zjeść fast food to bym zjadła. I raczej bym nie umarła. Ale to nie dowód, że są one nieszkodliwe... Kalkulacja potencjalnych zysków i strat.

I nie uważam, aby rezygnacja z jednej rzeczy, lub jednego rodzaju rzeczy była rezygnacją ze wszystkiego.

Życzę wszystkim kobietom, aby nie musiały tak jak ja, widzieć kilkuletnich dzieciaków, które uległy głupim wypadkom. I których spokojnie dało się uniknąć zawczasu.

Łóżko domek

19 lut 2018 - 13:29:10

Fajny pomysł i radocha dla dziecka:)

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, taki domek nie jest żadnym zagrożeniem, jeżeli ktoś jest wyczulony na tym punkcie to powinien usunąć z domu wszystkie przedmioty ponieważ stanowią poważniejsze zagrożenie dla dziecka i pozostawić jedynie materace na podłodze;)

Łóżko domek

26 mar 2018 - 12:32:57

A ja znalazłam coś takiego na Artbo, może nie tak spektakularne jak wyżej ale mi się podoba


zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Łóżko domek

26 mar 2018 - 13:20:48

Mnie osobiście bardzo podoba się taki domek. Można uszyć zasłonki na boki i daszek, wtedy dziecko będzie mogło w środku urządzać "bazę".
Jak mój synek był mały mieliśmy łóżko piętrowe (gdyż mieszkaliśmy w bardzo małym pokoju). Synek spał na dole, gdzie zamontowałam mu ruchome zasłonki. Bardzo lubił się tam bawić i zasłaniać. Aby go odwiedzić musiałam pukać. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudełka SKIP HOP