Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pokój dla niemowlaka

04 sie 2016 - 09:24:51

Dziewczyny proszę o radę. W październiku rodze swoje pierwsze dziecko -dziewczynkę. Jesteśmy na etapie robienia jej pokoju i tu zaczynają się schody. Doradzcie proszę. Bardzo chciałam szare ściany niestety tatuś nie chce się zgodzić. Doszliśmy do kompromisu i postawiliśmy na miętowy kolor. Czy różowe dodatki będą pasować? Mebelki są w kolorze dąb sonoma/biały i duża przesuwna szafa również w kolorze dąb sonoma. Czy mogę na ścianę nakleić naklejki różowo/złote (np trójkąty) ? I co zawiesić na oknach ? Mamy koty. W ogóle macie jakieś pomysły? Bo ja niestety nie mam. Pokój duży ok 25 m2 no i najważniejsze jaki fotel do karmienia kupić?

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

pokój dla niemowlaka

05 sie 2016 - 13:17:51

zestawienie pastelowych kolorów , tak jak piszesz-miętowy plus delikatny róż powinny razem pasować, zasłony można pokusić się o trochę mocniejszy odcień z tej gamy kolorystycznej.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

pokój dla niemowlaka

01 cze 2017 - 09:21:31

mebelki kupowałam w Ikea, łóżeczko też . Jednak że dziecko jest alergikiem musiałam szukac odpowiedniego materaca do łóżeczka i w końcu zamówiłam w necie z Fiki Miki ten Sensitive http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

pokój dla niemowlaka

02 paź 2017 - 09:36:56

Też mamy pokoik w kolorze mięty, ja wybrałam różne dodatkowe akcesoria w kolorze mięty ze sklepu <moderacja-reklama> - takie pojemniki mamy

A na ścianie mamy literki z imieniem córci, też do kupienia w <moderacja-reklama> - nasza córcia to Ola, więc tylko 3 były nam potrzebne, jak dłuższe imię, to niestety większy wydatek





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:21 przez moderator.

pokój dla niemowlaka

02 paź 2017 - 19:38:50

Cytat
wiktorka88
Dziewczyny proszę o radę. W październiku rodze swoje pierwsze dziecko -dziewczynkę. Jesteśmy na etapie robienia jej pokoju i tu zaczynają się schody. Doradzcie proszę. Bardzo chciałam szare ściany niestety tatuś nie chce się zgodzić. Doszliśmy do kompromisu i postawiliśmy na miętowy kolor. Czy różowe dodatki będą pasować? Mebelki są w kolorze dąb sonoma/biały i duża przesuwna szafa również w kolorze dąb sonoma. Czy mogę na ścianę nakleić naklejki różowo/złote (np trójkąty) ? I co zawiesić na oknach ? Mamy koty. W ogóle macie jakieś pomysły? Bo ja niestety nie mam. Pokój duży ok 25 m2 no i najważniejsze jaki fotel do karmienia kupić?

do miętowych ścian będą pasowały idealnie szare dodatki:)
poszukaj inspiracji w internecie w pisując jak urządzić pokój dziecięcy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 19:39 przez edekzkrainykredek2.

pokój dla niemowlaka

02 paź 2017 - 20:28:49

Tak jak napisała Pani powyżej, do miętowych kolorów idealnie sprawdzą się szare, białe dodatki.



pokój dla niemowlaka

12 paź 2017 - 10:32:37

@nastkae ten pokoik ze zdjęcia jest przeuroczy...:)) chociaż ta komoda z przewijakiem jak mi się wydaje zupełnie niepraktycznie stoi:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ozdoby na ścianę