Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

3 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Zabawki "na zewnątrz"

23 cze 2015 - 12:30:32

Jakie zabawki polecacie do ogrodu ew. do zabrania na plażę dla czterolatka? Co się u Was sprawdza? Pomijam oczywiście podstawowy "sprzęt" czyli wiaderka, łopatki i koniecznie koparka ;) Chcę w tym roku zainwestować na urodzinki młodego w coś "ekstra" - placyk zabaw do ogrodu, autko na akumulator, może coś innego? Podrzućcie pomysły!

Zabawki "na zewnątrz"

24 cze 2015 - 14:57:47

Polecam trampolinkę - nalepiej większą, żeby dzieciak mógł poszaleć w towarzystwie rówieśników :) Inna sprawa to zabawki "wodne" tj. wszelkie nadmuchiwane baseniki i inne "bajery". Ja mam m.in taką ślizgawkę: http://www.toysrus.pl/toys/bestway-lizgawka-wodna-2-osobowa-488-cm/TRUP279570001 - robi furorę, ale minus tego typu atrakcji jest taki że na dworze musi być naprawdę ciepło, a z tym różnie bywa w naszym klimacie. Autek raczej nie polecam chyba że młody wykazuje wybitne zainteresowania w tym kierunku. Ja mam wrażenie że kilkulatka taki sprzęt przerasta trochę, no i małe pole do "wyżycia się" fizycznie, a większość dzieci w wieku przedszkolnym bardzo tego potrzebuje!

Zabawki "na zewnątrz"

10 lip 2015 - 10:33:03

U nas najlepszym rozwiązaniem jest np taki domek: www.krolestwodzieci.pl/zabawki-do-ogrodu/3938-smoby-domek-friends-house-310209-wysylka-gratis.html. Jest rewelacyjny, mały bawi się w nim całymi dniami z kolegami, a my mamy święty spokój.

Zabawki "na zewnątrz"

20 sie 2015 - 12:57:07

U mnie rodzice dołożyli do zakupu domku dla dzieci. Trochę brakowało. Kupiłam w http://leleus.com jak ten na zdjęciu i powiem wam, że przez pół dnia dziecka nie ma. Bardzo wygodne gdy goście są i mamy spokój :)


Zabawki "na zewnątrz"

01 lut 2016 - 14:59:54

Dość dużo przydatnych informacji na temat ogrodowych placów zabawi i ogólnie ciekawostek o dzieciach jest na blogu http://bezpieczny-plac-zabaw.pl/ Ja bardzo chętnie tam zaglądam, bo zawsze czegoś się dowiem. :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Zabawki "na zewnątrz"

15 cze 2016 - 18:27:51

Klocki lego to zawsze idealne zabawki dla każdego dziecka ! Konstruktor przy Zwoleńskiej w Warszawie to świetne miejsce, plac budowy dla dzieci, coś takiego by się przydało każdej rodzinie !

Zabawki "na zewnątrz"

20 cze 2016 - 15:11:39

U nas świetnie sprawdza się namiot z tunelem z ikei :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Zabawki "na zewnątrz"

05 lip 2018 - 16:17:15

My dla dzieci mamy namiot i domek na drzewie a ostatnio kupiliśmy im zjeżdżalnię z <moderacja> którą można podpiąć do węża i leci woda - super sprawa kiedy na polu takie upały!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-05 17:59 przez moderator.

Zabawki "na zewnątrz"

27 sie 2020 - 14:10:01

o kochałam trampolinę jak byłam mała, albo można jakąś niewielką siatkę czy kosz do koszykówki, w badmingtona czy coś też pograć fajnie

Zabawki "na zewnątrz"

31 mar 2022 - 14:35:19

Cytat
minska
o kochałam trampolinę jak byłam mała, albo można jakąś niewielką siatkę czy kosz do koszykówki, w badmingtona czy coś też pograć fajnie

ja jako dziecko zawsze marzyłam o trampolinie i mamy zamiar w tym roku kupić ją naszym dzieciom :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własnoręczne zdobienie pokoju dla maluszka