Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień dziecka:)! co wybrac

11 maj 2015 - 23:01:41

Pomożcie:) co wybrac dla 17 miesiecznej dziewczynki na prezent na dzien dziecka.

1.



czy maskotkę około 50 cm.:

2.

Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 08:42:58

1 - wózek mi się bardzo podoba, ale nie jestem pewna czy nie lepiej kupić jakiś lżejszy.
2 - moim zdaniem maskotki pasują jako dodatek do prezentu a nie jako prezent sam w sobie

Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 08:59:23

1. wózek jest bardzo fajnym prezentem, ale poszukałabym jakiegoś ładniejszego bo ten nie do końca mnie przekonuje.

2. to jest taka mini z nowości mattela? kokarda jej świeci? widziałam na reklamie chyba błyszcząca minni się nazywa ta zabawka ;))

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 10:03:00

wózek wydaje mi się, że jest dobrym pomysłem, też mam zamiar kupić córce ale jak dla mnie to takie małe dziecko jak włoży lalkę to zaraz ona wypadnie, nie ma żadnego zabezpieczenia, rączki lub chociażby pasów do tej lalki. Ja zastanawiam się nad głębokim wózkiem, bo do takiego może włożyć więcej lalek i jak dla mnie są takie fajniejsze, ale to tylko moja opina.

Co do maskotki to nie jest dobrym pomysłem bo szybko się znudzi, wózek starczy na dłużej i ma wiele opcji zabawy nim:)

Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 13:23:17

wydaje mi się ze ma jakies pasy tylko na zdjeciu nie widac

a może polecicie mi jakis inny fajny wózek?

a może ten??




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 13:28 przez kaamaa91.

Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 14:34:08

zdecydowanie lepszy, ale może pomyśl nad czymś ze skrętnymi kołami? będzie się łatwiej prowadził. My mamy wózek bellina i zdecydowanie polecam. jak ktoś wyżej napisał do gondoli wsadzi więcej lalek i dobrze jakby miał koszyk pod spodem na np łopatki do piasku czy kredę do rysowania. Wiesz małe dzieci na spacer biorą mnóstwo rzeczy... :)



Dzień dziecka:)! co wybrac

12 maj 2015 - 20:00:16

tak ale ten co pokazałas jest duzy i napewno nie dla 17 miesiecznej dziewcznki

Dzień dziecka:)! co wybrac

13 maj 2015 - 08:00:23

Te wózki nie mają pasów. W dodatku z tego siedzonka wypadają lalki, bo jest bardzo płytkie. Ten 2 może i trochę lepszy, ale też nie wiem czy nie za ciężki. Dla półtorarocznego dziecka najlepsza jest lekka, najzwyklejsza spacerówka za 20 zł.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień dziecka:)! co wybrac

13 maj 2015 - 10:50:41

Uważam, że wózek to jak najbardziej dobry pomysł i wystarczający, więc nie trzeba kupować nic więcej :]. W końcu to są dość spore koszty, a myślę, że prezent będzie trafiony w dychę :). U mnie sprawa jest trudniejsza :D Chłopczyk, lat 8 - i wszystko jasne :P. Chociaż w sumie mam już myśl co by tutaj można było mu podarować :) Mianowicie widziałam na fejsie fajny pomysł na obudzenie wyobraźni u dziecka, mianowicie klocki do Cobi z serii Action Town :D Tak sobie myślę, że fajnie by było stworzyć sobie jakąś historię i pobawić się z dzieckiem :) Tak jak to pokazują na fb :D W sumie to nigdy nie wiadomo co się dziecku spodoba, ale jak to każdy chłopczyk w jego wieku lubi koparki, klocki, autka itd., więc trzeba się opierać na tej wiedzy i ją wykorzystać :D Myślę, że jestem na dobrym tropie, szczególnie, że ma już klocki od Cobi, ale z innej serii i bawi się nimi do tej pory :)

Dzień dziecka:)! co wybrac

13 maj 2015 - 12:22:16

loo widzę że dość drogie prezenty robicie na dzień dziecka"
JA swojej córce kupuję symbolicznie jakiś drobiazg bo i tak uważam że dziecko ma kupowane non stop coś:)
Moja córeczka jest na tyle wyrozumiałym dzieckiem i rozsądnym że woli coś praktycznego do ubrania czy szkoły niż miało by stać i kurzyć się

Dzień dziecka:)! co wybrac

13 maj 2015 - 23:02:58

nie wnikam..kazdy kupuje co chce;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biurko narożne małe