Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie można kupić oryginalne fototapety do pokoju dziecięcego? Chodzi mi głównie o postaci księżniczek...

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

allegro ?
<moderacja- nie wklejaj linków do serwisów zakupowych>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-29 11:04 przez moderator.

Allegro, Castorama, Ikea:) Ale wydaje mi się, że tam jest dość mały wybór. Ogólnie mnie do fototapet przekonała Dekoratornia emitowana na TV4. Tam <moderacja>reklama i właśnie urządzali pokój ośmioletniej dziewczynki:) Pokój wyszedł im naprawdę bardzo fajnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-05 14:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 7/5

Ja bardzo duży wybór fototapet do pokoju dziecięcego widziałam na http://www.fotoboard.com.pl/obrazy-i-plakaty/przeznaczenie/do-pokoju-dzieciecego Sama mam zamiar coś zamówić dla moich córek bo właśnie jesteśmy w trakcie remontu ich pokoju i chciałabym dodać tam jakiś element który ożywi całą aranżację.

z fototapetami jest tak, ze dosc szybko ci sie opatrza.... polecam np. kupic duze antyramy i oprawic nimi plakaty/ dowolne zdjecia z serwisow sprzedajacych tapety. Kiedy sie znudza, zawsze mozna je zmienic bez calego balaganu z tapetowaniem :)

Fajne są te fototapety. Niestety trochę drogę ;/ Podobają się nie tylko dzieciom ale też dorosłym:) Dla dzieci to prawdziwy raj i raczej szybko się nie znudzą;p

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Piękne fototapety znalazłam w Bimago ( www.bimago.pl) . Jestem pod wrażeniem. Już męża męczę żeby jakiś remoncik zrobić:)

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

ostatnio przepiękne tapety full print (czy jak tam je zwą:P) widziałam na blogu
http://www.uszytezdzieciecychsnow.pl/blog/tapetowy-zawrot-glowy
niestety nie pamiętam nazwy firmy tych tapet ale jak sie wczytasz to chyba tam podają. JA myślę czy czegoś takiego dodatkowo u siebie w sypialni nie zafundować:)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Wiem że siostra kupowała fototapetę dla swojego dziecka w sklepie http://www.taniefototapety.eu/ i sobie chwaliła. O sklepie dowiedziała się z polecenia więc już jakaś opinia dobra krąży, warto sobie przejrzeć ich asortyment:)

Ja polecam sklep www.redro.pl :) Sama tam kupiłam i jestem zadowolona!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-11 15:29 przez cheval_fille.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

A jasne, że warto kupować fototapety, nie zastanawiałbym się nawet w tym momencie. Szczególnie mocno polecam sklep internetowy www.lemonroom.pl - po prostu tam fototapety są najtańsze, ja przynajmniej nie znalazłem tańszego rozwiązania.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
maaa2
Gdzie można kupić oryginalne fototapety do pokoju dziecięcego? Chodzi mi głównie o postaci księżniczek...

Najlepiej poszukać w internecie, np. <moderacja, spam>.widzę, że są fajne fototapety dla dzieci. Mają naprawdę bardzo dużo wzorów do wyboru, myślę, że każda dziewczynka byłaby zachwycona fototapetą z zamkiem księżniczki, z jednorożcem albo sówkami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Fototapety do kuchni kupowaliśmy tutaj, więc do pokoju dziecięcego pewnie też mają. Ogólnie wybór jest obecnie na rynku ogromny, moim zdaniem trzeba się skupić na tym, żeby to sie fajnie komponowało z całą resztą mieszkania bo tylko wtedy daje bardzo dobry efekt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotelik obrotowy dla 7-9 latka