Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

niania elektroniczna

17 gru 2014 - 12:48:00

jako dumna przyszła mama, planuję zakupić nianię elektroniczną, orientowałam się cenowo i widzę przedział jest ogromny, od 100 do nawet 600zł! chcialabym coś dobrego, sprawdzonego najlepiej do 300zł, polecacie coś?

niania elektroniczna

17 gru 2014 - 17:56:20

Dołączam się do pytania :)

niania elektroniczna

18 gru 2014 - 08:14:51

dla pierwszego dziecka miałam zwykłą baby ono kupioną w markecie, nie miała żadnych super funkcji ale była ok i sprawdziła się. to nie był jakiś bardzo skomplikowany sprzęt, zresztą wcale nie musi być. Drugi synek urodził się z małymi problemami i dla niego miałam już motorolę z kamerką i monitor oddechu angel care. Niania z kamerką to super sprawa bo dziecko piszczy mruczy ale widzisz, że np. spokojnie sobie leży i patrzy więc nie lecisz na złamanie karku. O monitorze oddechu nie wspomnę bo kto go miał ten na pewno nie żałuje. Jeżeli chodzi o nianie z kamerką to musi być markowa i niestety musi kosztowac. Na początku kupiłam taka tania i nie działała-oddałam.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

niania elektroniczna

19 gru 2014 - 09:11:11

Anna, dzięki za wyczerpująca odpowiedź :) Faktycznie, planowałam zakup niani z monitorem, ale niestety mój budżet jest ograniczony i boję się że jak kupię tańsza wersję z kamerką to stanie się to co Tobie i będę musiała zawrócić. Najtańszą nianię z kamerką znalazłam tutaj - > http://www.kreocen.pl/produkt/Video-niania-15-elektroniczna-wideo-niania-18_1148_1313994.html i teraz pojawia się pytanie, czy za te same pieniądze nie lepiej już kupić nianię bez kamery, która ma lepsze parametry i większy zasięg http://www.kreocen.pl/produkt/Audioline-Niania-elektroniczna-594197-zasieg-do-50-m-wewnatrz-300-m-na-zewnatrz-18_1148_1481787.html.

niania elektroniczna

19 gru 2014 - 18:21:37

jak pisałam miałam zwykłą baby ono za chyba 100 zł i dawała radę. nie wiem jakiego zasięgu potrzebujesz ale ta którą pokazałaś wydaje się droga jak na taka zwykłą bez dodatkowych funkcji. Ja za swoja motorolę z kamerka dałam chyba 300 zł, można znaleźć okazję jak się poszuka np. na allegro. Pod koniec używania padł mi akumulator to sprzedawca oddał do serwisu i potem sprzedałam jak nówkę więc naprawdę warto czasem poszukac

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

niania elektroniczna

22 gru 2014 - 09:12:25

ok, będę szukać :) dzięki raz jeszcze, jakby ktoś miał jeszcze jakieś konkretne modele do polecenia to zapraszam do dyskusji

niania elektroniczna

06 lut 2015 - 10:43:43

Zobacz na Allegro widziałam fajny model niani Baby Monitor Gynoii z nagrywaniem poklatkowym, wifi, aplikacja, która pozwala udostępniać zdjęcia czy filmy np. na Facebooka. Ma dwukierunkowy dźwięk, możemy rozmawiać z dzieckiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 10:44 przez SarenkaAldi.

niania elektroniczna

07 maj 2015 - 18:46:15

Treść posta została usunięta automatycznie

niania elektroniczna

17 paź 2015 - 18:25:00

Jeżeli kamera nie jest Ci niezbędna to mogę polecić ten model: TopCom BabyTalker. Sama go używam i sprawuje się świetnie :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5

niania elektroniczna

30 lis 2017 - 21:46:42

my kupiliśmy ta z Xblitz Isee potem można ją wykorzystać też do innych rzeczy np kontroli starszego już dziecka czy nawet jako kamerkę przed dom czy garaż http://xblitz.pl/produkt/kamera-xblitz-isee-p2p-ip-wifi-niania/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie można kupić oryginalne fototapety do pokoju dziecięcego