Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

17 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŁÓŻECZKO POMOCY !

12 lip 2014 - 13:29:54

CZESC MAMUSIE :)
mała któraś z was ten zestaw z allegro?
albo może polecicie jakiś do 400 zł . Z góry dziekuje :)



zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

ŁÓŻECZKO POMOCY !

12 lip 2014 - 17:27:42

z doswiadczenia wiem ze te wszystkie poduszeczki baldachimy itd to tylko kurz zbieraja i ograniczaja przepływ powietrza,owszem ładne ale ni epraktyczne,poza tym czy dziecku sie uleje czy wybrudzi w inny sposob wszystko trzeba demontowac i prac

ŁÓŻECZKO POMOCY !

12 lip 2014 - 18:22:00

Zgadzam się z poprzedniczką:) to wszystko jest niepraktyczne i zapewne dłużnej jak miesiąc tego miec nie będziesz jak już wszyscy goście zobaczą dzidziusia to się nie przywiązuje wagi do wyglądu ale do tego aby pościel i inne bajery były przydatne i praktyczne:)o tym aby coś pięknie wyglądało myśli się jedynie będąc w ciąży i dodam jeszcze "pierwszej ciąży" potem przychodzi rzeczywistość i perspektywa patrzenia się zmienia:)

ŁÓŻECZKO POMOCY !

12 lip 2014 - 18:54:53

nie sądze :)
chodzi mi głownie o łóżeczko. pościel i baldachim .
reszta mnie nie interesuje :) pościel i tak musze mieć druga na zmiane.
Z pierwszym dzieckiem nie mogliśmy sobie niestety pozwolić na takie "rarytasy", dlatego też chcę to dac drugiemu.
Zresztą w domu się sprząta, a ja jestem "uczulona" na kurz, więc nie przeszkadza mi w zupełnosci jeśli musiałabym to przepierać ciagle.
chce poznac opinie tych, które miały taki komplet z allegro. chce wiedzieć czy tak samo wygląda w realu .

ŁÓŻECZKO POMOCY !

12 lip 2014 - 21:54:10

Nie zgadzam sie ze to jest nie praktyczne ze po miesiącu to zdjmie. Mam dwie córki i obie miały baldachim obicia az do samego konca. Baldachim przełozyłam pozniej od tej dłuzszej strony łozeczka zeby troche zmienić. Moja młodsza córka ma póltorej roku i nadal ma baldachim i obicia. lozeczko białe tez zawsze mi sie podobało) śliczy zestaw!

ŁÓŻECZKO POMOCY !

13 lip 2014 - 00:52:35

ja kupowałam cały zestaw na all, inne motywy niż ze zdjęcia
sprzedawca baby raj
fajne, wyglądają jak na zdj :)

i również nie uważam, że to jest niepraktyczne
wszystko co jest w domu zbiera kurz.. trzeba po prostu sprzątać heh :)

ŁÓŻECZKO POMOCY !

13 lip 2014 - 08:14:08

Przecież baldachim na lato to genialna sprawa, na komary, muchy i inne robactwa ! O ile baldachim jest wykonany nie z jakiegoś sztucznego badziewia.... ja miałam pościel z Kieczmierskiego i baldachim był genialny, przepuszczał powietrze, dziecko się nie pociło a baldachim się wcale nie kurzył.... Jasne, miałam biały - więc raz w miesiącu go prałam normalnie w pralce, wyprasowałam i już :) syn ma teraz dwa lata , z kołyski przeniósł się już dawno do łóżeczka ale obicia ma nadal i baldachim właśnie założyliśmy. Pozdrawiam

Cytat
kkasiusia85
Zgadzam się z poprzedniczką:) to wszystko jest niepraktyczne i zapewne dłużnej jak miesiąc tego miec nie będziesz jak już wszyscy goście zobaczą dzidziusia to się nie przywiązuje wagi do wyglądu ale do tego aby pościel i inne bajery były przydatne i praktyczne:)o tym aby coś pięknie wyglądało myśli się jedynie będąc w ciąży i dodam jeszcze "pierwszej ciąży" potem przychodzi rzeczywistość i perspektywa patrzenia się zmienia:)

Ja obecnie jestem w drugiej ciąży i perspektywa mi się wcale nie zmieniła. Dobry baldachim to genialna sprawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-13 08:16 przez ilek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasze zestawy łóżeczka z allegro