Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niemolwlę a czerwona sypialnia

05 lip 2014 - 17:33:52

Hejka!
Remontuję mieszkanie i w najbliższym czasie planuje dziecko.
Marzy mi się fototapeta na całą ścianę w sypialni, która doda ciepła (przykładowy obraz oraz barwy dodaję na zdjęciu, a reszta ścian kremowa. Pytanie brzmi, czy macie tak w sypialni w której śpią wasze dzidziusie?
Czy nie przeszkadza to im? Nie mają problemu z zasypianiem, czy częstym płaczem przez to?
Jak myślicie?
[attachment 957484 przykad.jpg]
Żadna nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 12:58 przez Mikusia122.

Niemolwlę a czerwona sypialnia

07 lip 2014 - 14:20:30

My mieliśmy w wynajmowanym mieszkaniu wściekle czerwone ściany i mały spał bez problemu. Rozpoznawania barw dziecko i tak uczy się w kolejnych miesiącach i raczej ostre barwy mu nie przeszkadzają.

Niemolwlę a czerwona sypialnia

07 lip 2014 - 21:50:06

U mnie w sypialni 2 ściany są czerwone,a 2 kremowe. Mały nie miał z tym żadnego problemu,choć na początku też miałam takie wątpliwości jak Ty:)

Niemolwlę a czerwona sypialnia

07 lip 2014 - 23:23:53

dziecko powinno mieć w pokoju intensywne kolory, najlepiej kontrastujące. Dla prawidłowego rozwoju wzroku zaleca się biel i czarny. Dlatego są dla dzieciaczków ksiażeczki kontrastowe czarno-biale.

Niemolwlę a czerwona sypialnia

15 sie 2014 - 23:46:11

a może ściana za łóżeczkiem fajnie będzie wyglądała z motywem ptaszków. Dziecko będzie miało swój kącik. Bardzo duży wybój zdjęcie jest w sklepie topago.eu zerknij na pewno coś fajnego znajdziesz co będzie pasowało do reszty sypialni


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁÓŻECZKO POMOCY !