Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny może któraś mi doradzi, strasznie podoba mi się poduszka La Millou - Wings angels i jestem ciekawa czy faktycznie jest taka super jak w opisie producenta:) bo jednak nie należy do najtańszych i nie chciałabym wydać niepotrzebnie pieniędzy, czekam na Wasze opinie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 20:09 przez Moncia-26.

Pomysł super, cena chora. Przecież taką poduszkę jest bardzo łatwo uszyć, albo znajdź kogoś, kto ci uszyje. Materiał i wypełnienie to kilkanaście złotych, nawet jeśli szyjesz z minky to będzie dużo taniej

Mój synek dostał taką poduszkę w prezencie,ale dopiero teraz widzę,ile mniej-więcej mogła kosztować;) Poduszka bardzo ładna,fajnie nam się sprawdza:) Przydaje się podczas wielu sytuacji. My mamy taką ze zdjęcia. Polecam:)



my mamy sleepy pig, córka się bez niej nie rusza. Jest w foteliku samochodowym, w łóżeczku, w czasie kiedy korzystałyśmy z wózka, podusia jeździła razem z nami. Od września córeczka i jej podusia idą do przedszkola.
Na aukcji mam wystawioną drugą- nową. Miała byc na zmianę, gdyby pierwsza sie zabrudziła, ale niestety nie dało się zamienić, córa kocha tylko jedną

http://szafka.pl/c1339162-la-millou-poduszka-do-wozka-lub-fotelika-maskotka.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Artystyczne malowanie ścian