Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

10 minut temu

Biznes

14 minut temu

tabernakula sklep

33 minut temu

zakupy internetowe

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co warto kupić roczniakowi?

05 sie 2015 - 10:52:45

Strój kąpielowy zapraszam do mnie:D

Co warto kupić roczniakowi?

22 paź 2015 - 14:13:57

mała zjeżdzalnia, albno aut- jeździk- odpychacz, czy jak to się zwie ;)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

22 gru 2015 - 09:58:32

pomysłów jest cała masa,zabawki interaktywne,przytulanki,układanki,coś do kąpieli, klocki drewniane lub plastokowe takie większe,dzieci bardzo lubią je układać i będą miały pożytek nawet kilka lat.

Co warto kupić roczniakowi?

25 maj 2016 - 13:18:22

zabawki interaktywne ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Co warto kupić roczniakowi?

25 maj 2016 - 15:35:21

Zabawki interaktywne jak najbardziej, lub jakiegoś miśka pluszowego. Dla siostrzenicy, która ma ponad roczek kupowałam klocki miękkie z dźwiękami. Materiał bardzo miły w dotyku, a same klocki pobudzają zmysł słuchu i pomagają w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej. W sklepie tylkoklocki kupiłam za niecałe 40zł, dla roczniaka taki prezent myślę, że jest super, ewentualnie jak pisałam wcześniej jakiś pluszak.

Co warto kupić roczniakowi?

25 lis 2016 - 22:00:44

U nas sprawdzały się interaktywne zabawki z Fisher Price

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Co warto kupić roczniakowi?

31 sty 2017 - 13:42:42

Wszystko zależy od dziecka. Dla roczniaka dobre będą zarówno zabawki edukacyjne jak i np. taka lalka do przytulania http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki-szmaciane/globo-zuzia-lalka-szmaciana-50-cm-1, która przyda się jak maluch będzie szedł spać czy na spacerze. W sklepach, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych jest teraz taki duży wybór, że na pewno wybierzesz coś odpowiedniego co ucieszy malucha. Musisz tylko wiedzieć co chcesz kupić.

Co warto kupić roczniakowi?

09 kwi 2017 - 23:36:17

książki :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

06 maj 2017 - 11:26:12

A może matę edukacyjną? Fajne są te marki Skip Hop. Sami posiadamy odkąd moja córka skończyła bodajże 8 miesięcy a teraz ma już prawie 2 latka i cały czas się przydaje. Dziecko może na tym leżeć, bawić się zabawkami, później układać puzzle i tak dalej.

Co warto kupić roczniakowi?

17 lip 2017 - 16:46:43

Fajnym pomysłem według mnie jest płyta z piosenkami dla dzieci. Np. w Empiku dorwałam ostatnio Piosenki Kotki Penelopki. W necie można posłuchać próbek. Na mojego chrześniaka działają świetnie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-21 18:58 przez farrg4.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

27 lip 2017 - 21:56:44

Uważam, że warto w tej kwestii porozmawiać z rodzicami, bo oni najlepiej wiedzą, czego potrzeba ich dziecku w tej chwili najbardziej. Ja tak zrobiłam i dowiedziałam się, że synkowi mojej koleżanki brakuje jakiegoś letniegoubranka dla chłopców, także poszukałam i znalazłam idealny komplecik koszulki z krótkim rękawem, krótkich ogrodniczek, bucików oraz kapelusza i teraz malec jest naprawdę zachwycony. Warto porozmawiać z rodzicami, bo nigdy nie wiadomo, czego potrzebują. Wychodzę z założenia, że ubranka zawsze się przydają, a zabawek dziecko i tak ma dużo, więc kilka dni po urodzinach rzuci w kąt i będzie bawiło się tym, co zna. Pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Co warto kupić roczniakowi?

02 paź 2017 - 09:03:47

My mamy taki Muzyczny ślimak do raczkowania Yookidoo. Synek uwielbia sie bawic tym slimakiem, kupiliśmy w sklepie <moderacja>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:31 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

08 sty 2018 - 15:02:02

ja kupiłam taki oto basenik z kulkami <moderacja> , dziecka strasznie bawią te wszystkie kuleczki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-05 17:57 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

11 lut 2020 - 15:16:44

Jest mnóstwo fajnych rzeczy dla dzieciaków na prezent :) Dzisiaj kupiła swojemu chrześniakowi na urodziny takiego pięknego piesełka na biegunach: <moderacja> :D Na pewno się ucieszy nie tylko maluch, ale i jego rodzice. Mnie się bardzo podoba, no i cena jest mega.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-11 17:59 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

25 sie 2020 - 14:44:30

Dziecku można podarować wykonany z drewna łapacz snów taki jak tutaj: carpentry-shop Nietuzinkowy wygląd i orygilnalny kształt wraz z grawerem będzie wspaniałym upominkiem dla dziecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maskotki naszych maluszków !