Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co warto kupić roczniakowi?

05 sie 2015 - 10:52:45

Strój kąpielowy zapraszam do mnie:D

Co warto kupić roczniakowi?

22 paź 2015 - 14:13:57

mała zjeżdzalnia, albno aut- jeździk- odpychacz, czy jak to się zwie ;)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

22 gru 2015 - 09:58:32

pomysłów jest cała masa,zabawki interaktywne,przytulanki,układanki,coś do kąpieli, klocki drewniane lub plastokowe takie większe,dzieci bardzo lubią je układać i będą miały pożytek nawet kilka lat.

Co warto kupić roczniakowi?

25 maj 2016 - 13:18:22

zabawki interaktywne ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Co warto kupić roczniakowi?

25 maj 2016 - 15:35:21

Zabawki interaktywne jak najbardziej, lub jakiegoś miśka pluszowego. Dla siostrzenicy, która ma ponad roczek kupowałam klocki miękkie z dźwiękami. Materiał bardzo miły w dotyku, a same klocki pobudzają zmysł słuchu i pomagają w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej. W sklepie tylkoklocki kupiłam za niecałe 40zł, dla roczniaka taki prezent myślę, że jest super, ewentualnie jak pisałam wcześniej jakiś pluszak.

Co warto kupić roczniakowi?

25 lis 2016 - 22:00:44

U nas sprawdzały się interaktywne zabawki z Fisher Price

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Co warto kupić roczniakowi?

31 sty 2017 - 13:42:42

Wszystko zależy od dziecka. Dla roczniaka dobre będą zarówno zabawki edukacyjne jak i np. taka lalka do przytulania http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki-szmaciane/globo-zuzia-lalka-szmaciana-50-cm-1, która przyda się jak maluch będzie szedł spać czy na spacerze. W sklepach, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych jest teraz taki duży wybór, że na pewno wybierzesz coś odpowiedniego co ucieszy malucha. Musisz tylko wiedzieć co chcesz kupić.

Co warto kupić roczniakowi?

09 kwi 2017 - 23:36:17

książki :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

06 maj 2017 - 11:26:12

A może matę edukacyjną? Fajne są te marki Skip Hop. Sami posiadamy odkąd moja córka skończyła bodajże 8 miesięcy a teraz ma już prawie 2 latka i cały czas się przydaje. Dziecko może na tym leżeć, bawić się zabawkami, później układać puzzle i tak dalej.

Co warto kupić roczniakowi?

17 lip 2017 - 16:46:43

Fajnym pomysłem według mnie jest płyta z piosenkami dla dzieci. Np. w Empiku dorwałam ostatnio Piosenki Kotki Penelopki. W necie można posłuchać próbek. Na mojego chrześniaka działają świetnie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-21 18:58 przez farrg4.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Co warto kupić roczniakowi?

27 lip 2017 - 21:56:44

Uważam, że warto w tej kwestii porozmawiać z rodzicami, bo oni najlepiej wiedzą, czego potrzeba ich dziecku w tej chwili najbardziej. Ja tak zrobiłam i dowiedziałam się, że synkowi mojej koleżanki brakuje jakiegoś letniegoubranka dla chłopców, także poszukałam i znalazłam idealny komplecik koszulki z krótkim rękawem, krótkich ogrodniczek, bucików oraz kapelusza i teraz malec jest naprawdę zachwycony. Warto porozmawiać z rodzicami, bo nigdy nie wiadomo, czego potrzebują. Wychodzę z założenia, że ubranka zawsze się przydają, a zabawek dziecko i tak ma dużo, więc kilka dni po urodzinach rzuci w kąt i będzie bawiło się tym, co zna. Pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Co warto kupić roczniakowi?

02 paź 2017 - 09:03:47

My mamy taki Muzyczny ślimak do raczkowania Yookidoo. Synek uwielbia sie bawic tym slimakiem, kupiliśmy w sklepie <moderacja>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:31 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

08 sty 2018 - 15:02:02

ja kupiłam taki oto basenik z kulkami <moderacja> , dziecka strasznie bawią te wszystkie kuleczki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-05 17:57 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

11 lut 2020 - 15:16:44

Jest mnóstwo fajnych rzeczy dla dzieciaków na prezent :) Dzisiaj kupiła swojemu chrześniakowi na urodziny takiego pięknego piesełka na biegunach: <moderacja> :D Na pewno się ucieszy nie tylko maluch, ale i jego rodzice. Mnie się bardzo podoba, no i cena jest mega.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-11 17:59 przez moderator.

Co warto kupić roczniakowi?

25 sie 2020 - 14:44:30

Dziecku można podarować wykonany z drewna łapacz snów taki jak tutaj: carpentry-shop Nietuzinkowy wygląd i orygilnalny kształt wraz z grawerem będzie wspaniałym upominkiem dla dziecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maskotki naszych maluszków !