Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

03 sty 2014 - 16:09:09

Jak Wam się podoba? Ale nie tylko wygląd, również pod względem funkcjonalności?
Proszę o jakieś sugestie odnośnie tego, na co dokładnie powinnam zwracać uwagę przy zamawianiu mebli.
Macie doświadczenie?


zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

03 sty 2014 - 17:58:16

to zależy czy masz do dyspozycji 10,20 czy 40 metrow kwadratowych :)

Ocena zestawu mebli dla dzieci

03 sty 2014 - 20:00:52

Czerwony kolor w pokoju dzieci może być zbyt drażniący. A mebelki fajne i funkcjonalne.

Ocena zestawu mebli dla dzieci

03 sty 2014 - 22:10:24

Ja też słyszałam, że czerwony kolor wzmaga agresję u dzieci, więc sama wolałabym nie ryzykować :) ogólnie mebelki fajne, polecam te ze strony meblik.pl, ceny dość wysokie, ale adekwatne do jakości :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

07 sty 2014 - 16:07:45

Hehe... sądzę, że agresja będzie wynikała bardziej z ich wnętrza niż z koloru mebli ;P Pokój ma 20 metrów. A brakuje Wam w tym zestawie jeszcze czegoś odpowiedniego pod małe dziecko?

Ocena zestawu mebli dla dzieci

07 sty 2014 - 20:01:35

Szczerze mówiąc jakoś nie bardzo mi się widzi ten zestaw - wydaje mi się, że np szuflady są niewymiarowe i nawet z blokiem do rysowania będzie problem, gdzie go zmieścić, mebel z klapką - ta komódka czy "cóś" to pułapka na paluszki twojego dziecka, obudowa łóżka zrobiona tak żeby dziecko nabijało sobie siniaki i guzy. Obawiam się, że one są takie bardziej do prezentacji na wystawie niż do używania przez dziecko. Mają być takie niby funkcjonalne i rosnać razem z dzieckiem? Ten stoliczek i krzesełeczka i jednocześnie biurko w zestawie, a może się okazać, że praktycznie nie są dostosowane do żadnego wieku.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

08 sty 2014 - 16:13:02

Zadziwiłaś mnie - bo mój brat ma dla swojego dziecka podobny zestaw i nie zauważyłam żeby narzekali. A przy krzesełeczkach ich dzieci potrafią malować po 2-3 godziny, więc raczej są całkiem całkiem. Bardziej chodziło mi o funkcjonalności i sam styl ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

09 sty 2014 - 19:30:09

Tutaj - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3723,auto.html macie więcej fotek tego projektu.
Więcej widać - jak dla mnie jest świetny i chyba każde dziecko chciałoby coś takiego mieć.
Szkoda, że za naszych czasów meble były wyłącznie nudne.

Ocena zestawu mebli dla dzieci

09 sty 2014 - 19:48:14

A według mnie za dużo jest koloru czerwonego, gdyby tak co druga szuflada była czerwona albo stolik i ta skrzynia w kolorze drewna a tak.. nie do końca mi się podoba. Również miej na uwadze praktyczność takiego zestawu - czy ilość otwartych półek bedzie dla was wystarczająca? 3 otwarte półki ( jeżeli Twoj syn ma 3 lata - na zabawki za mało - jezeli ma 13 na książki ok, ale chłopcy mają swoje pasje składanie samolotów itp.) Skrzynia to nic dobrego zawala miejsce, w środku wieczny bałagan a i otwiera się tak że prędzej czy później przytnie palce - chyba lepszych będzie 3 plastikowe organizery na np. klocki.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Ocena zestawu mebli dla dzieci

10 sty 2014 - 16:13:30

Kolorystycznie pewnie można to dopasować - wybrać kolory samodzielnie. Tylko wtedy walnie się cały pomysł, cała aranżacja, bo to ma być pod klimat bajki AUTA. I co ja powiem wtedy synowi? Skąd to zróżnicowanie kolorystyczne? ;P

Ocena zestawu mebli dla dzieci

10 sty 2014 - 18:21:45

Moja córka jak miała 2 lata to szalała za myszką miki, teraz ma trzy i szaleje za księżkiczką Zosią, wiesz co innego jest kupienie bluzki z ulubionym bohaterem a czym innym aranżowanie pokoju za ok 5-6 tys zł bo tyle kosztują meble z meblika, nie sądzisz że uleganie synowi skończy się tym że za 3 lata bedziesz musiała kupować nowe meble

Ocena zestawu mebli dla dzieci

11 sty 2014 - 08:44:27

dokładnie,za poł roku synek moze zafascynowac sie inna bajka i co wtedy??
Ja moim chłopakom wybrałam białe meble(sciany sa kolorowe i niewielkie wstawki przy biurkach i łozkach) i na szafach i białych skosnych scianach nakleiłam naklejki z ich ulubionych bajek, ktore łatwo mozna odkleic i niewielkim kosztem wymienic. Poczatkowo wizja białych mebli tesciowej sie nie podobała ale jak zobaczyła efekt koncowy była pod wrazeniem, zreszta wszystkim sie podoba.

Ocena zestawu mebli dla dzieci

11 sty 2014 - 17:42:42

No, za kilka lat może stwierdzić, że już ich nie chce. meble raczej powinny być neutralne, a dodatki z ulubionej bajki czy czego tam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampka z wyjmowanymi kulkami- pomoc