Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mega Bloks - bezpieczne?

07 gru 2013 - 17:04:19

Już po mikołajkach więc czas na gwiazdkę. Planuję kupić mojemu roczniakowi klocki. Ostatnio znalazłam takie zestawy mega bloks. Ale tu pojawia się moje pytanie czy one są bezpieczne? Czy nie maja takich ostrych krwaędzi jak niektóre tańsze. Ma ktoś może klocki tej firmy. Jakie są wasze odczucia?



Mega Bloks - bezpieczne?

07 gru 2013 - 17:19:44

Dla roczniaka to nie bardzo, bo sobie nie poradzi z nimi, ale są bezpieczne, nic mu się nie stanie. Takie raczej dla dwulatka, a dla roczniaka drewniane sześciany, żeby mógł stawiać jedne na drugich.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mega Bloks - bezpieczne?

08 gru 2013 - 21:29:15

Cytat
iaera
Dla roczniaka to nie bardzo, bo sobie nie poradzi z nimi, ale są bezpieczne, nic mu się nie stanie. Takie raczej dla dwulatka, a dla roczniaka drewniane sześciany, żeby mógł stawiać jedne na drugich.
Wiem oczywiście że Bruno na razie ich jeszcze sam nie poskłada, ale aktualnie jego ulubioną zabawą jest wykładania i wkładanie wszystkiego do pudełka orazniszeczenie wiezy która zbuduje mama.Myśleliśmy z mężem o zyrafie z FP bo ona właśnie na takiej zasadzie działa, ale stwierdziliśmy że żyrafą bedzie się bawił miesiac może dwa, a klocki będą z nami dłużej.
A pytam o ich bezpieczeństwo nie bez powodu. Ostatnio byliśmy na roczku i tam Bruno bawił się klockami (firmy niesttey nie znam) ich krawedzie były (jakoś źle odlane) ostre i poszarpane nasz synek uszkodził sobie na nich paluszek, wiadomonie była to jakas straszna rana ale jednak

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek: parasolka, spacerówka + fotelik - pomózcie