Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

47 sekund temu

zakupy internetowe

25 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Mamusie ;)
zastanawiam się nad kupnem na gwiazdkę dla prawie 4-letniej córci Bobasa Bebe Gloton z magicznym topem.
Czy któraś pociecha ma może takiego?
Polecacie?


Znalazłam za 149 zł (+przesyłka)

Poniżej opis:

Interaktywny bobas BEBE GLOTON wraz z TOPEM.
Jest to niezwykły bobas, który zachowuje sie jak prawdziwe niemowlę!
Kiedy dziewczynka nałoży na siebie specjalny TOP, z dwoma sensorami w kształcie kwiatuszków i przystawi do nich buzię słodkiego bobaska BEBE GLOTON on zacznie wydawać odgłosy i poruszać ustami jak prawdziwe niemowlę, które pije mleko.
Kiedy bobasek w końcu napełni swój brzuszek, należy położyć go delikatnie na ramieniu i poklepać po pleckach, aby mogło mu sie odbić.
Kiedy bobaskowi się odbije, koniecznie musimy naszego bobaska utulić i kołysać w ramionach. Jeśli jednak się rozpłacze i będzie głośno łkał, należy podać mu smoczek! Prześliczny bobasek BEBE GLOTON po prostu zachwyca swoim zachowaniem, wyglądem, dotykiem, a przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania.
Hiszpańska firma BERJUAN dołożyła wszelkich starań, aby stworzyć dla Twojej córeczki wspaniałą lalkę, która naprawdę pozwoli jej wcielić się w rolę mamy!
Zabawa bobaskiem BEBE GLOTON dostarczy Twojemu dziecku nie tylko wiele radości, ale nauczy je również poczucia odpowiedzialności i troskliwości.

Lalka wykonana jest z wysokiej jakości pachnącego winylu, do produkcji którego NIE ZOSTAŁY UŻYTE SZKODLIWE DLA ZDROWIA FTALANY!

Lalka cudownie pachnie różami!

Lalka ma tak piękne oczka, otoczone firaneczką rzęs, że wyglądają jak prawdziwe!

ZESTAW BEBE GLOTON OPRÓCZ TOPU ZAWIERA RÓWNIEŻ INTERAKTYWNY SMOCZEK!

Wysokość lalki: 50cm!

Lalki hiszpańskiej firmy BERJUAN to gwarancja doskonałej jakości wykonania. Wytwarzane są ręcznie w 100% w Hiszpanii. Kupując tę lalę mogą być Państwo pewni, że jest to produkt markowy, spełniający restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek CE.



Pierwsze słyszę w ogóle o takiej firmie, ale człowiek który to wymyślił musiał mieć nieźle porąbane w głowie.

sama niewiem co o tym myślec, zabawki tego typu chyba przyuczaja do tego zeby jak najszybciej w Polsce dziewczyny miały dzieci, jak dla mnie to jakas masakra jak dziewczynka majac np 4 latka tak na niby karmi piersia lalke

Rzeczywiście lalka budzi sprzeczne emocje i wywołała w Hiszpanii kontrowersje jak weszła na rynek.
Ona ma właśnie promować karmienie piersią, a nie butelką.
Patrząc na to od tej strony to inne lalki bobasy dostępne na rynku promują sztuczne karmienie butelką ;)

Dzieci naśladują dorosłych w wielu rzeczach podczas zabawy i moim zdaniem karmienie piersią lalki to tylko takie niegroźne naśladownictwo.
Tak samo córeczki chcą malować się jak mama, chodzić w szpilkach itp.

Myślę, że taka lalka bobas jest ciekawsza niż te standardowe.

Cytat
marabi

Dzieci naśladują dorosłych w wielu rzeczach podczas zabawy i moim zdaniem karmienie piersią lalki to tylko takie niegroźne naśladownictwo.
Niby tak, ale jednak nie dałabym kilkulatce założyć biustu. Nie wiem czemu ma to służyć.

Wrzucam link do filmiku po angielsku o tej lalce:




A może polecicie jakiegoś innego interaktywnego bobasa?
Szukam takiego który zachowuje się jak niemowle, płacze, śmieje się, słychać jak je itd. fajnie jakby zamykał oczka i ruszał buźką ;)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
marabi
Rzeczywiście lalka budzi sprzeczne emocje i wywołała w Hiszpanii kontrowersje jak weszła na rynek.
Ona ma właśnie promować karmienie piersią, a nie butelką.
Patrząc na to od tej strony to inne lalki bobasy dostępne na rynku promują sztuczne karmienie butelką ;)

Dzieci naśladują dorosłych w wielu rzeczach podczas zabawy i moim zdaniem karmienie piersią lalki to tylko takie niegroźne naśladownictwo.
Tak samo córeczki chcą malować się jak mama, chodzić w szpilkach itp.

Myślę, że taka lalka bobas jest ciekawsza niż te standardowe.
Mnie to jakoś nie przekonuje. Zakaładanie dziecku sztucznego biustu. Dziecko w tym wieku i tak nie wiele z tego wie. Ja bawiłam się lalkami z butelkami, ba moja mama karmiła mnie butelką, a ja i tak karmię już od roku piersią. Polecam baby born

Super pomysł, jak wszystkie dziewczynki wpychają lalkom butelki do buzi to się nikt nie bulwersuje, a powinien. Ja bym kupiła, prędzej niż bobasa z butelką. Ile taka zabawka kosztuje? Pewnie sporo...
A, już widzę, w cale nie droga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 17:20 przez iaera.

Cytat
iaera
Super pomysł, jak wszystkie dziewczynki wpychają lalkom butelki do buzi to się nikt nie bulwersuje, a powinien. Ja bym kupiła, prędzej niż bobasa z butelką. Ile taka zabawka kosztuje? Pewnie sporo...
A co jest bulwersujące w karmieniu butelką? :D

A powiedz mi, jako jak na razie jedyna zachwycona, czy jak wymyślą zestawy sztuczna pochwa + lalka udająca noworodka, to też dziecku kupisz, bo cesarskie cięcie jest bulwersujące, a taka lalka propagowałaby poród siłami natury?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mega Bloks - bezpieczne?