Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 21:34:42

Jestem mamą 11-to miesiecznego Brunonka na mikołaja chceilibyśmy mu z mężem kupić sanki. I tu pojawia się problem czy wybrać te z budką czu bez. Cena rózni się o ponad 150 zł czy warto tyle dać za budkę? W wózku budka bardzo nam się przydaje chroni przed wiatrem itp, a jak to jest w sankach? Mnie wudaje sie bardzo nisko zawieszona czu maluszek się tam zmieści. Bruno jest dość wysoki jak na swoj wiek ma już 85 cm.Dodaje zdjecia sanek które mnie interesuja cena 399 zł, więc dość wysoka i nie wiem czy warto:(



Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 21:48:12

fajne gdzie można kupić ?tez myślę o sankach dla mojej córci...
są naprawde super

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 21:52:37

Cytat
luiza2012
fajne gdzie można kupić ?tez myślę o sankach dla mojej córci...
są naprawde super
na all wpisz sobie sanki piccolino

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 21:59:25

co to za frajda jak dziecko bedzie się czuło jak w wózku tylko troche niżej....
Sanki to sanki-takie jak my pamiętamy z dzieciństwa i wtedy dopiero jest frajda dla malucha,że jedzie i dookoła widzi śnieg i ma go na wyciągnięcie rączki:-) A wiadomo,że jak bedzie bardzo wiało to nie wyjdziesz z nim na dwór,a zimą również są piękne dni:-) Takie jest moje zdanie,no ale zrób jak uważasz:-)
Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 22:02:30

No właśnie sama nie wiem co zrobić. Mieszkamy na wsi wiec zimą sanki będą zastepowały wózek. W przyszłym rokuprzeprowadzamy się do Norwegii a tam to już wogole przez pół roku śnieg.

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 22:09:05

jeśli to mają być sanki zastępujące wózek to jak najbardziej, ale jeśli sanki do sprawiania radości to raczej odpada, chociaż... ta budka jest zdejmowana, prawda?
faktycznie jest nisko ta budka, a czy będziecie spacerować w zamieć śnieżną? bo większości dzieci wystarczą )oczywiście w normalnych warunkach)czapka i szalik ewentualnie kapturek :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 22:11 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 22:17:28

Mamy takie, tylko bez budki. Jak Młoda miała 1,5 roku to na półleżąco jeździła obadulona kocem . tylko czapa jej wystawała ;)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 22:30:02

Cytat
alenka85
jeśli to mają być sanki zastępujące wózek to jak najbardziej, ale jeśli sanki do sprawiania radości to raczej odpada, chociaż... ta budka jest zdejmowana, prawda?
faktycznie jest nisko ta budka, a czy będziecie spacerować w zamieć śnieżną? bo większości dzieci wystarczą )oczywiście w normalnych warunkach)czapka i szalik ewentualnie kapturek :)
Własnie u nas Bruno ma straszny problem z wiatrem nie cierpi jak cos mu z którejś strony wieje. Tak budka jest zdejmowana, własciwie wszystkie cześci można zdemontować. Najbardziej martwi mnie ta niska budka ale w opisie pisze że do 4 roku życia można jej używać

Sanki z budką czy bez?

25 lis 2013 - 23:03:11

bez sensu to maja gyc sanki a nie wózek ja jestem na nie

Cytat
monikad1111
bez sensu to maja byc sanki a nie wózek ja jestem na nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 23:04 przez monikad1111.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sanki z budką czy bez?

26 lis 2013 - 17:01:43

Cytat
monikad1111
bez sensu to maja gyc sanki a nie wózek ja jestem na nie
Cytat
monikad1111
bez sensu to maja byc sanki a nie wózek ja jestem na nie
jak pisałam wyżej u nas one mają zastępować wózek na zimowych spacerach.
chyba jednak faktycznie zdecydujemy się na taki bez budki:) O połowę tańszy a dziecko i tak w wielkie wichury na spacer nie pójdzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-26 17:04 przez alexis.

Sanki z budką czy bez?

26 lis 2013 - 17:24:13

Ale skoro sama wiesz najlepiej i masz tyle argumentów ZA to po co pytać, ja również byłabym przeciwna tym sankom wybrałabym normalne.
Ale skoro za jest to że
- mają zastępować wózek
- bruno nie lubi wiatru
- ędziesz mieszkała w norwegi

My mamy zwykłe sanki z piankowymi osłonkami i śpiworkiem koszt to ok 150 zł czyli połowe taniej a i tak syn w tam,tym roku miał rok w lutym - większość czasu siedział na śpiworku a nie otulony bo śneig był mega atrakcją, w tym roku pewnie już nie wcisnę go do śpiworka bo jest duży już ma 92 cm

Sanki z budką czy bez?

26 lis 2013 - 18:57:28

ja bym kupiła z budką,w zeszłym roku widziałam tańsze na all może warto poczekac jeszcze chwile.Te argumenty jakie podałaś na 100% daja mi do zrozumienia,ze tylko z budka wchodzi w grę.

Sanki z budką czy bez?

27 cze 2023 - 12:07:06

Cześć! Szukam metalowych sanki dla mojego dziecka i chciałbym zasięgnąć Waszej rady. Jakie modele sanki metalowe polecacie https://wado.net.pl/sanki-metalowe/? Interesuje mnie bezpieczeństwo, jakość wykonania oraz wygodne użytkowanie. Z góry dziękuję za Wasze sugestie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BEBE GLOTON BOBAS INTERAKTYWNY - ma ktoś?