Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bujaczek leżaczek huśtawka

25 paź 2013 - 13:01:43

Bujaczek leżaczek czy huśtawka?-co wybrac?
elektryczny czy na baterie?
jak u Was drogie mamy te przedmioty sie sprawdziły?
-co byście poleciły:)

bujaczek leżaczek huśtawka

25 paź 2013 - 13:59:49

Ja polecam huśtawkę, bujaczko leżaczki nie zdały u mnie egzaminu.
Mam taka i jest mega: http://mnz.pl/produkty/fisher-price-hustawka-akwarium/
a bujaczek mam taki http://www.ceneo.pl/981800 i tylko pierwsze 2 dni był w nim spokojny później juz nie

bujaczek leżaczek huśtawka

25 paź 2013 - 14:31:07

My mamy bujaczek leżaczek z funkcją huśtawki Fisher Price na baterie, ma 5 poziomów bujania i wibracje oraz melodie. Jest bardzo fajny, bo sam buja dziecko, można go postawić np. też na łóżku, bo jest stabilny a zarazem nieduży, niewiele większy od zwykłych leżaczków na metalowych prętach. Na razie spełnia mi też rolę fotelika do karmienia. Posłuży spokojnie do 9-10 kg. Mały często mi w nim zasypia podczas bujania. Pokrowiec można prać.
Można tanio wypatrzeć na allegro, nowy kosztował 400-500 zł, używany koło 200-300 zł.
Huśtawka zajmuje moim zdanie za dużo miejsca, a taki leżaczek bujaczek zabierasz ze sobą razem z dzieckiem do kuchni, drugiego pokoju, łazienki, na wyjazd itp ;)

Za jakieś 2 m-sce będę go sprzedawać ;)





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 14:49 przez marabi.

bujaczek leżaczek huśtawka

25 paź 2013 - 14:52:13

My mieliśmy bujaczek i bardzo go sobie chwalę (lekki, łatwy w transporcie). Dla maluszka włączaliśmy wibrację, a jak był starszy to sam się w nim bujał. Słuzył nam od urodzenia do 7 miesiąca, potem maluch zrobił się zbyt ruchliwy i już nie chciał w nim siedzieć.


zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

bujaczek leżaczek huśtawka

30 paź 2013 - 21:06:42

My mamy huśtawkę na prąd fisher price świetna sprawa szkoda że w naszym przypadku posłużyła tylko do 6tego miesiąca, kupilismy tez bujaczek fisher price rewelacja nasz synek uwielbiał w nim zasypiac teraz gdy ma już 10 mcy lezaczek lezy w łazience kiedy chce np umyć włosy zapinam bobasa wpinam pałąk i mam 5 minut spokoju:)



bujaczek leżaczek huśtawka

30 paź 2013 - 21:24:03

moja siostra 3 miesiace temu urodziala synka i ma taki


CHARAKTERYSTYKA:

leżaczek-bujaczek łatwo można zmienić w przytulne łóżeczko dla dziecka z miękkim materacem;
3 pozycje ustawienia leżaczka;
możliwość bujania oraz ustawienia leżaczka w pozycji stabilnej;
kojące wibracje rozchodzące się po całym siedzisku;
aktywowana przez dziecko zabawka świetlno-muzyczna z 9 melodiami i możliwością ustawienia różnych kątów nachylenia, a także obrotu o 180 stopni, dla łatwiejszego dostępu rodzica do dziecka;
urocze zawieszki: grzechoczący ślimak i lusterko-kwiatek.






KOSZTUJE OK 400 ZL CZYBA CZY 300 NIE PAMIETAM ILE DALA,ALE CHWALI SOBIE



bujaczek leżaczek huśtawka

08 lis 2013 - 12:00:35

dziewczyny, a moze ktoras z was ma takie bujaki? nie wiem na ktory sie zdecydowac:

bright starts



mummy love

hauck



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 12:03 przez kashvi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie zabawki?