Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

dinozaur fisher price warto?

22 paź 2013 - 17:13:32

No i właśnie kochane mamy warto czy nie? jest dość drogi uzywany na all tokoszt 100-150 zł. Moze któraś z was drogie mamy miała ten "sprzęt" w domu czy wasze pociechy go lubiły



dinozaur fisher price warto?

24 paź 2013 - 12:28:48

Ile lat ma dziecko? Jeśli poniżej roku to myślę że sprawdzi się praktycznie każda piłeczkowa fontanna/zjeżdżalnia, a tych w necie na pęczki (ceny od kilkunastu do kilkuset złotych).
Fakt, dinozaur do najtańszych nie należy, ale ma też wiele opcji, więc myślę że warto.

dinozaur fisher price warto?

24 paź 2013 - 16:37:12

też myślę, że warto. choć wszystko zależy od konkretnego dziecka :) są takie które muszą mieć zabawki grające, świecące, a są też takie które najfajniej bawią się tekturowymi rolkami od papieru toaletowego :)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

dinozaur fisher price warto?

24 paź 2013 - 16:42:36

Udało mi sie go wczoraj wylicytować z kompletem 6 piłeczek sensorycznych i 10 klocuszków sensorycznych za 80 zł wydaje mi się ze nie tak dużo:) Oczywiście używany, w ogóle jestem fanka używanych ale dobrych jakościowo zabawek przeważnie nie ma śladów użytkowania a cena o połowe niższa:)

dinozaur fisher price warto?

25 paź 2013 - 14:54:10

Całkowicie się z tobą zgadzam (też większość zabawek mamy używane), choć ostatnio odkryłam Amazon - przy promocji można kupić nowe zabawki w cenie używanych (dotyczy to głównie mniej popularnych zabawek), a od 25 funtów wysyłka do Polski gratis.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

dinozaur fisher price warto?

27 paź 2013 - 19:33:53

o musze sprawdzić chociaz przyznam że zawsze mam stracha przy zakupie na zagranicznych stronach:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bujaczek leżaczek huśtawka