Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

29 minut temu

Ginekolog Rzeszów

30 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 9:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pytanie do mam

11 paź 2013 - 16:56:17

witam mam mały problem mianowicie mój mały synek 15miesiecy zaczął wymuszać oczywiście nie zgadzam się na jego żądania ale co jest skuteczne z walka wymuszania? i bicia bo podleci uderzy i nie tylko mnie!!!to mnie bardzo irytuje aż oddaje mu po łapkach i mowie nie wolno ale i to nie skutkuje a tylko oddaje..proszę o radę!!mały szkrab a nerwy można stracić!!

pytanie do mam

11 paź 2013 - 17:35:23

nie martw sie badz twarda i nie zwracaj uwagi :) moja corka w rok i 8 miesiecy wymuszala teraz ma 23 miesiace i dalej jej sie zdarza ale to prawdopodobnie bunt dwulatka trzeba po prostu przeczekac albo zastosowac metode karnego krzesełka za bicie

pytanie do mam

11 paź 2013 - 21:21:48

mam to samo z moja córcią,bije kogo popadnie,kładzie sie na ziemię i wymusza,albo tak wrzeszczy że uszy puchną!
olewamy to i jak widzi że nie ma poklasku i widzów to wkłada trzy paluszki do buzi i prowokuje wymioty!
mam po całym dniu serdecznie dość małego buntownika a ma 17 miesięcy,ma bardzo dominujący charakter moja starsza córka ma przechlapane bo młoda ją upatrzyła jako ,,ofiarę,,(Julia jej ulega bo ma 11 lat)jak Julię pociągnie za włosy to nie można Luizy odczepić!
a jazda samochodem to horror ,wrzeszczy ,wychodzi z pasów nie ma na nia zapięcia!nie zaśnie nawet na 5 min.a jeździmy w każdy weekend daleko!
mam nadzieję ze to minie!Julia nie miała takiego buntu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dinozaur fisher price warto?