Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

24 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na narodziny dziecka.

02 paź 2013 - 11:42:02

Dziewczyny, niedługo moja dobra koleżanka będzie rodzić i z tej okazji nie bardzo wiem co mam kupic na prezent dla maluszka. Chodzi mi,aby było to coś praktycznego, potrzebnego.... Nie bardzo wiem co by to mogło być,dodam,że mam urodzic się dziewczynka. Jesli macie jakieś fajne pomysły, podzielcie się:)


Jesli żle umieściłam watek bardzo proszę o przeniesienia na właściwy.

Nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 11:52 przez aneta2210.

Prezent na narodziny dziecka.

26 lis 2013 - 20:25:22

autorko, moim zdaniem jeśli to twoja dobra koleżanka najlepiej będzie delikatnie podpytać czego potrzebuje :)

Prezent na narodziny dziecka.

26 lis 2013 - 20:42:20

Powiem Ci, że ile bym tego nie dostała, zawsze cieszyłam się przede wszystkim z pampersów, nawilżanych chusteczek, płynów do mycia, czy balsamów do ciała. Takie rzeczy idą jak woda. Przydatna była także pościel do łóżeczka. Poza tym idzie zima, więc może jakiś kombinezon? Zapytaj koleżanki, czego potrzebuje ;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na narodziny dziecka.

26 lis 2013 - 21:24:21

Ja serdecznie polecam album na zdjęcia wraz z kalendarzem na pierwszy rok życia dzidziusia w którym za pomocą naklejek dołączonych do albumu zaznacza się ważne wydarzenia z życia dzidzi np pierwszy ząbek itp. Album można kupić w empiku za ok. 30zł a wygląda tak :


Ja sama sobie taki kupiłam ale bardzo bym się ucieszyła gdyby przy następnym dziecku mi taki album podarowano :)

A no i do tego paczka dobrych pampersów i chusteczek nawilżających :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-26 21:25 przez cytrynowamamba.

Prezent na narodziny dziecka.

26 lis 2013 - 21:25:50

Zapytaj czego potrzebuje.
Ja bym np. nie cieszyła się z pieluch ani kosmetyków ;)

Prezent na narodziny dziecka.

27 lis 2013 - 12:48:08

Cytat
SexiMama
Powiem Ci, że ile bym tego nie dostała, zawsze cieszyłam się przede wszystkim z pampersów, nawilżanych chusteczek, płynów do mycia, czy balsamów do ciała. Takie rzeczy idą jak woda. Przydatna była także pościel do łóżeczka. Poza tym idzie zima, więc może jakiś kombinezon? Zapytaj koleżanki, czego potrzebuje ;)

w 100% się zgadzam :) chusteczki i pampersy idą w ogromnych ilościach więc czasem warto kupować praktyczne prezenty!

Prezent na narodziny dziecka.

27 lis 2013 - 12:55:22

Jeśli już to trzeba wcześniej zapytać jakie te pieluchy i jakie kosmetyki ;)

Prezent na narodziny dziecka.

28 sty 2014 - 15:22:11

a my często w pracy wręczamy recznie robione maty (takie patchworki) z naszytym imieniem dziecka - do tego jakas recznei szyta zabawka w podobnym stylu - bosko to wychodzi i jest bardzo oryginalne i dedykowane!

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent na narodziny dziecka.

11 kwi 2023 - 09:17:59

Sama zastanawiam się co podarować.

Ja bym była zadowolona np. z kury do karmienia albo jakiejś innej dobrej poduszki, mam ich kilka i lubię wszystkie, masz wtedy prezent dla dziecka i rodziców jednocześnie. Dostałam też ręcznik i maskotkę z imieniem dziecka, fajna pamiątka, a jednoczenie praktyczna.
Możecie podarować też jakaś ładną pamiątkę do domu:
https://andyceramika.pl/
Daje tutaj namiar na pracownię z ceramiką z Bolesłąwca. Można podarować ręcznie malowane kubeczki czy dzbanek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-04-11 09:18 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent na narodziny dziecka.

12 maj 2023 - 10:33:03

Zajrzyj do sklepu https://www.edibutik.pl/ u nich na pewno coś kupisz. Rzeczy dostępne u nich są w świetnych cenach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tablica magnetyczna-jaka polecacie