Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 09:06:24

Witam, jakie kołdry mają wasze dzieci? a konkretnie wypełnienie? Stoje przed dylematem zakupu, czy sztuczne się nadają i przepuszczają powietrze? W mieszkaniu mamy ciepło, nawet zimą więc nie musi być ze skal 5-6 raczej cieńsza. Słyszałam że jysk ma dobre kołdry, możecie coś polecić?

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 10:15:52

My nie ryzykowaliśmy z pierza, bo pierze uczula, zresztą z pierza są bardzo ciepłe. Kupowaliśmy w takim sklepie z artykułami dziecięcymi, kosztowała koło 40 zł (to było 5 lat temu, ale widzę że ceny pościeli w takich sklepach się niewiele zmieniły). Pościel mamy do dziś, w ogóle się nie zbiła, przepuszcza powietrze. Córka miała jeszcze pościel z Ikei i to jest coś co mogę zdecydowanie odradzić ;) To coś ze środka (chyba wata tak po objawach) zbiło się w kulki po bokach po jakichś 3 praniach. O pościeli z Jysk nic nie wiem.

Nawet weszłam na stronę tego sklepu gdzie ja kupowalam, ale nie mają w ofercie online żadnej pościeli, bo bym Ci podała nazwę, jest naprawdę bez zarzutu :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 10:23 przez majka51.

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 10:29:50

U mojej mamy często jest kupowana pościel do domku na wsi, zwykle co parę sezonów się ją wymienia.
Pościel z Jyska jest dobra ale ta z tych droższych, te tańsze zwykle nie przepuszczają powietrza i zarówno w lecie jak i w zimie się można pod nimi nieźle spocić.
Z tańszych to najlepszym zakupem były takie z Lidla, ikeowskich nie znam.
Ja sama mam z Jyska ale taką co była na przecenie za ok 90 zł a młodemu kupowałam w brw coś koło 60 zł dałam, ale też na promocji. Mamy ją od paru miesięcy i na ciepłe dni jest super w zimie jeszcze nie testowana.

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 15:41:50

My mamy pościel antyalergiczną. Kołdra jest wypełniona włóknami poliestrowymi, karbowane, sprężyste-przepuszcza powietrze. Normalnie ją piorę w 60 stopniach i nic złego sie z nią nie dzieje. Niestety nie wiem gdzie była zakupiona bo to prezent.

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 19:50:37

ja tez mam kolderke i podusie z welny owczej ,antyalergiczna ,zakupiona przez babcie za 600 zl ,nie wiem ,gdzie można takie dostać (ale cena tez wysoka ,gdyby nie babcia , nie było by mnie stać na taka)

Jaka pościel do łóżka dla dzieci

25 sie 2013 - 21:51:02

my mamy dwie kołderki z zagranicy mather care są rewelacyjne na zime super a i wlato w chłodniejsze dni dobre...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Materacyk do łóżeczka 115 65 POSZUKIWANY!