Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczyny! Doradźcie mi proszę, jakie łóżko kupić dla 2,5 letniej dziewczynki. Moja córcia teraz śpi w kojcu, ale już jest zbyt mały dla niej. Mamy nieduży pokój, więc łózko o długości 2 metrów nie wchodzi w grę. Jaki więc rozmiar będzie najlepszy, by wystarczyło na 4-5 lat? Jakie Wy kupujecie swoim pociechom? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

sa bardzo ladne sofy :) ja kupilam coreczce i jestem mega zadowolona z niej . naprawde polecam . mala wygodna i tania . jak chcesz wiecej informacji to napisz do mnie na priv poniewaz nie ebde tu nikomu robic reklamy sofy dzieciecej :)

Fotel rozkładany mojej córki. Bardzo nam się podoba, znajomi zawsze pytają nas o ten zakup. Uważam, że wygląda elegancko i można go wykorzystać nie tylko do pokoju dziecka:) ja kupiłam w sklepie stacjonarnym, ale koleżanka znalazła je też na epinokio.pl



My dla synka kupiliśmy łóżko Leksvik o regulowanej długości, też mamy niewiele miejsca i uznaliśmy że to najlepszy wybór. :)



nasza 2,5 latka ma fotel taki jedno osobowy rozkładany:-)
też mieścimy się w jednym pokoju we 3 niedługo 4 więc nie mogliśmy sobie pozwolić na większe łóżko ale myśle że jest jej wygodnie:-)w łóżeczku przestała spać jak miała półtora roku

Też mialam kiedyś z tym problem a podobały mi się te , niektore robia na zamówenie pod wymiar.



niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

No to się trochę pochwalę, bo kupiłem ostatnio sobie materac i łóżko marki Hilding – komfort jak u króla ;-) Nie są to tanie rzeczy, ale akurat na stronie www.fest-materace.pl mieli dobre zniżki, więc się skusiłem.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

A jak z wygoda spania na takich rozkladancach? W dziecinstwie spalam na takim fotelu i pamietam ile musialam sie uwiercic bo te laczenia mi przeszkadzaly. Normalne lozko z normalnym materacem bylo jak wybawienie

Swojej kiedys kupie takie z wysuwanym z boku drugim spaniem. Blisko mieszka kuzynka i pewnie kiedys beda chcialy u siebie nocowac. Ale tylko lozko z calymi w miare twardymi materacami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-04 12:57 przez roksolana83.

my zamówiliśmy zwykłą wersalkę na wymiar. mały bardzo się rozpychał i często spadał z łóżka więc potrzebował czegoś większego :)
sprawdza się super i na pewno długo posłuży.

HEJ,
kup sofę bo są praktyczne i wygodne. Ja mam 4 letnią córeczkę i myślałam,żeby kupić jej matę edukacyjną z elementami safari :) bo inspirują do zabawy i nauki i jeszcze dodatkowo pobudzają kreatywność i wyobraźnie.Co o tym sądzicie?
http://www.***/maty-i-puzzle-piankowe/1344-mata-piankowa-safari-m-012.html

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Dla dziecka w tym wieku najlepiej łóżko z demontowaną barierką, taką do 2/3 łóżka do tego materac lateksowy, naprawdę polecam ten typ materacy poza tym że są wygodne i zdrowe to bardzo trwałe producenci dają na nie nawet 10 lat gwarancji (przynajmniej tak piszą), w żadnym wypadku nie zdecydowałabym się na wersalkę, czy jakąś amerykankę, poco psuć dziecku kręgosłup. łóżko + materac, ja kupiłam na stronie http://artbo.pl

Ja ostatnio dla dzieci zastosowałem takie rozwiązanie jak łóżka kontynentalne tapicerowane - polecam tobie też to sprawdzić jesli szukasz czegos wygodnego. Łóżko jest bezpieczne i solidne. No i co najważniejsze zapewnia zdrowy sen.

Najlepiej kupić najzwyklejsze typowe łóżko, żadnych kanap czy innych transformersów. Do tego dobry materac piankowy dla dziecka i będzie mu najwygodniej.

Dla dzieci nie zaleca się takich łączonych rozkładanych kanap, bo ich kręgosłup się cały czas kształtuje. Najlepsze jest łóżko z prostym materacem.
My mamy proste białe drewniane łóżko z materacem 80 cm x 160 cm, z szufladą wysuwaną i barierką, dokupiłam na barierki miękkie ochraniacze. Takie łóżko z drewna to wydatek rzędu 500 zł. Polecam drewniane, bo są bardzo trwałe. Taka długość starczy spokojnie do 10 lat.



Ja mam dla dziecka z ikei z oparciem i sobie chwalę, trzyma się juz długo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którą pościel wybrać?