Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 11:09:27

Macie jakieś propozycje zabaw dla dzieci?

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 11:42:23

To mają być zabawy w domu czy na świerzym powietrzu?... moja 3 letnia córka uwielbia bawić się w tradycyjnego chowanego :) Dużo zabaw mogą znać mamy, których pociechy chodzą do przedszkola lub żłobka.

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 11:57:01

Zajmuje się dwójka dzieci w wieku 2,5 letni chłopczyk i dziewczynka prawie 4. Zabawy raczej w domu bo jak jest ciepło to idziemy na plac zabaw. Malowanie, rysowanie i plastelina juz ich nie bardzo interesuje. Chowanego tez lubia sie bawic ale chce cos innego wymyslec. Dziewczynka ma ciagle fochy swoje i mam problem. Ciagle mama jak cos chce czy chce pomocy a od tego jestem zeby im pomóc. Czasem mała probuje mnie uderzyc tłumacze jej ze nie wolno tak to jest złe zachowanie. Jestem bezradna :( W sumie nie mam doświadczenia z dziecmi. Potrzebuje pomocy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 11:58 przez brunetka266.

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 12:37:36

W domu- my zbieramy kwiatki i robimy wianki :D odbijamy liście farbami- dzieci lubią mazać łapkami. Oprócz tego puzzle, kolorowanki. Zróbcie może piknik na podłodze, u nas córka długo rozkłada talerzyki, filiżanki itd. usadza misie, lalki i to sprawia jej frajdę :)

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 12:42:42

Dzięki za pomoc :)

Zabawy dla 3 latków

27 maj 2013 - 13:18:32

Może zrób namiot z parasoli , na podłogę daj kocyk z zabawkami rozłóż ze dwa parasole zarzuć na to kocyk i będzie jak w namiocie dzieci lubią takie zabawy. Śpiewaj z nimi jakieś piosenki dla dzieci, rysuj zadaj jakieś zadanie do wykonania np żeby narysowali plac zabaw tam gdzie bywacie,puść im bajkę ulubioną to sposób chociaż na 20min spokoju u dzieci, kółko graniaste,stary niedzwiedź mocno śpi..wejdź w internet i poszukaj zabaw dla dzieci tam jest tego więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 13:19 przez ja-ska.

Zabawy dla 3 latków

30 maj 2013 - 19:05:46

Trzylatki uwielbiają rysowanie, malowanie, lepienie z plasteliny, puzzle, klocki, czytanie książeczek i oglądanie ilustracji, lubią pomagać w prostych pracach domowych np. rozwieszanie prania, wycieranie kurzu, pomoc w robieniu kanapek. Uwielbiają plac zabaw.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Zabawy dla 3 latków

01 lip 2013 - 07:54:36

teraz wianki są akurat, bo stokrotka kwitnie wszędzie i jest z czego wyplatac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HABA-zabawki gdzie można je kupić? sklep internetowy odpada