Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty na Dzień Dziecka

21 maj 2013 - 17:07:54

Czy macie juz jakies pomysly co podrujecie swoim dzieciom i jak spedzicie ten dzien z waszymi maluchami?
Zaczelam sie wlasnie rozgladac za prezentem dla mojej 9 letniej corki. Strasznie duzy wybor wszystkiego i ciezko mi sie zdecydowac. Moze macie pomysl na jakas fajna rzecz ktora sprawila waszym dzieciom duzo radosci?

Prezenty na Dzień Dziecka

21 maj 2013 - 17:12:26

U nas jest aktualnie szał na kucyki pony, córka w sklepie wypatrzyła takiego nowego pinkie pie ale jest dość drogi bo ok 120 zł z tego co pamętam. Postanowiliśmy że jeżeli dostanie od babć i cioci pieniądze na dzień dziecka to kupimy go jej od siebie a piniądze sobie odłoży, a jeżeli dostanie dużo zabawek to się już obejdzie bez dodatkowego prezentu od rodziców.

Natomiast wybieramy się do sali zabaw na piłeczki, a potem psotkanie z Dorą w jakimś centrum handlowym:))

Prezenty na Dzień Dziecka

21 maj 2013 - 17:34:28

och kucyki Pony tez przerabialysmy. Zostal nam jeden na pamiatke, reszte oddalysmy do przedszkola. Teraz od czasu do czasu ogladamy bajke o kucykach:)

Prezenty na Dzień Dziecka

21 maj 2013 - 17:43:50

Jeszcze nie wiem co córka dostanie bo zabawek ma dosyć .
A w dzień dziecka zabieramy córkę do Krainy Zabawy Bogilu :)

Prezenty na Dzień Dziecka

21 maj 2013 - 17:47:18

Moja zabawek ma dosyć,już się w pokoju nie mieszczą :)
Ja pewnie będę wtedy w szpitalu,także mąż albo babcia wezmą ją na lody czy do figloparku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-21 17:47 przez Amelia_25.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty na Dzień Dziecka

22 maj 2013 - 10:32:55

U mnie klasycznie lego :) syn nie ma dość a już pół pokoju ma w miasteczku z klocków :)
A dzień spędzimy w Blue City gdzie ma być cała masa atrakcji dla dzieci i rodziców :)

Prezenty na Dzień Dziecka

22 maj 2013 - 10:41:44

lego w lidlu teraz było tanio :)

Prezenty na Dzień Dziecka

22 maj 2013 - 10:59:45

Lego mamy mnostwo bo moj syn lubi sie nimi bawic. Moja corka z kolei niezbyt sie tym interesuje. Niedawno robilysmy porzadek z zabawkami i czesc z nich zostala oddana i mamy miejsce na cos nowego. Mysle ze Dzien Dziecka jest doskonala okazja na to aby w tym dniu kupic mojej corce cos nowego do zabawy.
a może Furby? W wątku o prezentach dziewczyny coś wspominały o tej zabawce że jest fajna itd. ja nie wie nic o tej zabawce więc może wy coś słyszałyście? warto ja kupić?
a może Furby? W wątku o prezentach dziewczyny coś wspominały o tej zabawce że jest fajna itd. ja nie wie nic o tej zabawce więc może wy coś słyszałyście? warto ja kupić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 15:26 przez mililu.

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 11:39:17

ja w tym roku nie kupuje zandej zabawki synowi na dzień dziecka , zabieram go MIASTECZKA TWIN PIKS w Żorach , mielismy w planach PLANETARIUM ale syn wolał do tego miasteczka ...

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 11:57:53

Witam ja kupiłam mojej córci zestaw do piaskownicy ponieważ zbliża się lato
<moderacja> zakaz wklejania linków z Allegro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 13:02 przez moderator.

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 14:26:36

A mój Skarbek dostanie trampolinę....
Wydatek duży ale już starczy na kilka latek

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 18:33:01

nasz dostanie wyczekany zestaw od Tomka jest wiernym fanem ma już jeden ale zawsze powtarza ze chcę więcej torów i pociągów więc udało nam sie zdobyć taką niespodziankę pudło jest bardzo duże chyba się bardzo ucieszy....








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 18:36 przez artka.

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 18:46:57

synek ma 4 lata, no będzie miał w sierpniu ;) dostał auto na akumulator od dziadków, a od nas będzie wycieczka do zoo, trampolinę dostał w tamtym roku, a dwa lata temu dostał plac zabaw (piaskownica, domek, zjeżdżalnia )
to wszystko prezenty od dziadków bo my w dzień dziecka preferujemy wycieczki rodzinne takie dłuższą trasą na które normalnie nie mamy czasu.

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 20:22:51

kuferek monster high i cały dzień w takim ogrodzie z trampolinami, zdjezdzalniami dmuchanymi i takimi tam:)

Prezenty na Dzień Dziecka

30 maj 2013 - 20:30:00

my naszemu synkowi (4 lata) kupiliśmy taki zestaw gier planszowych z Bobem Budowniczym z jakimś magicznym długopisem, nie wiem jeszcze co to będzie, ale coś czuję, że w ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy grać non stop :-D
no i jutro idziemy do takiego parku zabaw dla dzieci, nie chcemy w sobotę, bo pewnie będzie zatrzęsienie dzieciaków :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł do pokoiku