Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej :)

Mam mały problem, bo muszę kupić prezent dla dzieci- chłopca 3 latka i dziewczynki 2,5. Chcę kupić im ciastolinę, ale zestawów w internecie jest mnóstwo i nie wiem czy niektóre nie sa zbyt skomplikowane dla takich maluchów.

Myślałam żeby kupić im coś takiego: <moderacja> zakaz wklejania linków z Allegro
Po jednej sztuce dla każdego, żeby nie było kłótni. Nie wiem natomiast czy nie jest to zbyt trudny zestaw dla 2,5 letniego dziecka. Bardzo proszę o podpowiedź :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 12:19 przez moderator.

To zależy od dziecka,ja mojej córce też kupiłam w takim wieku i zupełnie się tym nie interesowała.
Teraz ma ponad 4 lata i dopiero zaczęła się tym bawić i tworzyć ciasteczka:)

Moja córka właśnie na dwa latka dostała zestaw ciastoliny i to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie inne prezenty jej nie zainteresowały za to ciastoliną bawi się od tego czasu codziennie.

chyba każdy zestaw do cistaoliny jest super dla dzieci - przede wszystkim fryzjer, robienie lodow czy pizzy. my ostatnio nabyliśmy tez myszke Mickey - bardzo fajne dokładne postaci wychodzą.

Ja również pierwszy zestaw ciastoliny kupiłam córce jak miała 2,5 roku. Świetnie się tym bawiła i bawi do dziś.

Synek dostał taki zestaw w wieku 3 lat i wogóle go nie zainteresował- leży prawie nietknięty na dnie szafy:(

moja córka 3 lata uwielbia ciastoline a im zestaw bardziej wypasiony tym lepiej,bo i tak zawsze mama musi coś tam pomóc.Jest to super sprawa,dziecko wyrabia rączki.Ja osobno dokupiłam wałek z foremkami i różnymi nożami i dziecko to uwielbia

moja też ma prawie 2,5 roku i uwielbia ciastolinę! serce Bawi się nią prawie codziennie :) od 30.01 mają być w biedronce super zestawy (dużo foremek i chyba 4 kolory ciastoliny) oraz wkłady uzupełniające (6 dużych tubek) po 19,99zł/szt. Zamierzam kupić swojej bo często zapomina schować i nam wysycha..

Cytat
nikusia_
moja też ma prawie 2,5 roku i uwielbia ciastolinę! serce Bawi się nią prawie codziennie :) od 30.01 mają być w biedronce super zestawy (dużo foremek i chyba 4 kolory ciastoliny) oraz wkłady uzupełniające (6 dużych tubek) po 19,99zł/szt. Zamierzam kupić swojej bo często zapomina schować i nam wysycha..

My 2 lata temu kupiliśmy te zestawy w Biedronce i co jest promocja kupuję te wkłady uzupełniające:) Bardzo się to opłaca:)

Moja ma 2 latka i 4 miesiące i ciastoliną bawi się od pół roku dzień w dzień,ale to zależy od dziecka:)

Moja tak jak większości wypowiadających się uwielbia ciastolinę, jak miała 2,5 się już bawiła. Mamy ośmiornicę play-dooh, lodziarnię i zestaw do robienia jedzenia, teraz planuję zakup w Biedronce bo mają być różne zestawy.

A próbowałyście piankoliny? Nie dawno ją odkryłyśmy ! Fajna zabawa a najfajniesze jest to ze piankolina nie wysycha! wogóle ! i mozna ulepić bardzo duże figury i bardzo lekkie,jest tania a dużo jej....i zdecydowanie jesli chodzi o porządek jest go łatwiej utrzymać z piankoliną....ciastolina też jest super ale aktualnie u nas kroluje piankolina a w interneciemożna kupić piankoline swięcącą w ciemnośći(faktycznie swieci)

My kupiliśmy naszemu synkowi ciastolinę na Potworku http://potworek.com/sklep/masa-plastyczna-ciastolina-piramida-37-elementow Przed świętami mieli większy wybór, jak widać większość zeszła,,, ale z tego co się dowiadywałam będą uzupełniać magazyn. Jak dla mnie to fajna zabawa z dzieckiem szczególnie wtedy gdy w takim zestawie są jeszcze inne różne dodatkowe elementy które można wykorzystać do zabawy typu wykrawaczki, wyciskaczki, foremki itp :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzesełko uczydełko !;)