Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Kolejna część wątku.Tutaj możecie poradzić się oraz zamieszczać propozycje prezentów dla dzieciaczków na różne okazje.

Hej Dziewczyny!

Doradźcie mi co mam kupić na urodzinki swojej 2-letniej siostrze?
Dostała już ode mnie fotelik tygryska, pełno maskotek, hulajnogę, rowerek, klocki, huśtawkę, wózek, lakę interaktywną. Chciałabym jej coś kupić takiego żeby się z tego cieszyła;) na pewno nie coś w stylu biżuterii albo ciuchów;/

Macie jakieś pomysły?

2 latka to na pewno już zaczyna sama jeść powoli ... :) Zobacz, może takie coś się przyda? <moderacja> zamiast linku można wkleić zdjęcie To zabawki połączone z talerzem i wszystko składa się w "zamek księżniczki" :) Może zachęcić do jedzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 15:05 przez moderator.

hej
co kupić w prezencie urodzinowym dzieciom, które mają już dużo zabawek, dużo ubrań... chłopiec 4lata, dziewczynka 2 lata
nie mam pomysłu... :/
o ile propozycji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 22:30 przez ellfik_86.

Hmm to może dla tego chłopca 4 latka to jakieś klocki w smyku? A dla dziewczynki to polecam to <moderacja> To jest idealny wiek na naukę samodzielnego jedzenia myślę... (mojej chrześnicy się przydało i zaczęła jeść więcej:) )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 10:12 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 5/5

Może domino drewniane dla dzieci? Według mnie to jest bardzo ciekawy pomysł na prezent dla dzieci w tym wieku. Domino jest proste, kolorowe, a pobudza rozwój umysłowy dzieci. W przeciwieństwie do jakiś lalek czy pluszaków jest to kreatywna zabawka, więc uważam, że warto :) Ja zabawki dla dzieci robię tutaj: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 10:13 przez moderator.

Cześć,

Najlepszym pomysłem na prezent dla dzieci 3-7 są zabawki uszyte na podstawie rysunku wykonanego odręcznie przez dziecko.



Czarami polegającymi na zmianie rysunku w pluszaka, zajmuję się ja, w moim Centrum Kreatywnego Rozwoju Babiniec. Takie zabawki niewiele kosztują (ceny zaczynają się od 50 zł)a są niesamowite - bo stworzone ręcznie, z miłością.

To nie tylko prezent, ale i unikatowa pamiątka dla dziecka.

Strona Stowarzyszenia www.babiniec.org

Cytat
ArtStudioZOHA
Cześć,

Najlepszym pomysłem na prezent dla dzieci 3-7 są zabawki uszyte na podstawie rysunku wykonanego odręcznie przez dziecko.
[attachment 855462 kidsdrawings.jpg]


Czarami polegającymi na zmianie rysunku w pluszaka, zajmuję się ja, w moim Centrum Kreatywnego Rozwoju Babiniec. Takie zabawki niewiele kosztują (ceny zaczynają się od 50 zł)a są niesamowite - bo stworzone ręcznie, z miłością.

To nie tylko prezent, ale i unikatowa pamiątka dla dziecka.

Strona Stowarzyszenia www.babiniec.org

Ale super pomysł :)
Jak tylko mój synek dorośnie i zacznie rysowac też mu coś takiego sprawię

Miło to słyszeć :)
Takiego prezentu, nie zastąpi żaden z półki!

...ale uwaga - to uzależnia :)

Dlatego dla młodych mam, bo są na bieżąco, ale oczywiście od innych pomoc także mile widziana :) Moja chrześnica będzie miała rok i mam problem z prezentem. Kiepska jestem w te klocki ! Jakieś garnuszki śpiewające już posiada. Co będzie fajnym prezentem interaktywnym dla dziewczynki ? Dodam, że prezent do 100 zł.

Polecam z playskool fontanne piłeczek :)
My mamy taka:


Może Szczeniaczek Uczniaczek albo taki misiek grający z Fisher Price?:)

czarna ile kosztuje taki bajer ? :) Amelia ten Szczeniaczek fajny jest :)

Ja kupowalam używany w idealnym stanie za 70zl juz z wysylką.
W ogóle nie było śladów uzytkowania,a jak to na allegro juz z wysyłeczką jest za 105zł,ale mieliśmy wczesniej też fontanne piłeczek ale tą podróbe i ona kosztowala 23zl+wysylka. W razie czego namiary moge dać na priv :)

My również mamy szczeniaczka uczniaczka. Synke dostał na roczek na urodzinki,teraz ma 2 latka i jeszcze się nim bawi.

Dobra sprawa to jest też np laptop,mamy również z fisher price jst dwujęzyczny, koszt to na all 93zł już z wysylką i również dostał na roczek.
Bawi się też aż do tego czasu i myślę że jeszcze mu posłuży od grona czasu.
Nauczył sie z iego wyrazów po angielsku i powie również po polsku co to znaczy :) Więc naprawdę polecam zabawki z fisher price :)



Szczeniaczek Jest fajnym prezentem i posluży na dlugo. Dobrym pomysłem jest konik na biegunach badz inna przytulanka na biegunach. albo krzesełko uczydełko z fisher price

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tomek i przyjaciele w Kamieniołomie