Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Dobry psycholog

25 minut temu

Druk ścienny

33 minut temu

Nowy samochód

52 minut temu

Montaż Klimatyzacji

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja nie jestem przekonana, czy meble to dobry prezent. A wiecie dlaczego? Bo ich wybieranie to najprzyjemniejsza sprawa na świecie! Chcesz pozbawić siostrę tej przyjemności i samodzielnego decydowania o zmianie w życiu?! :)

Cytat
Benialina
Ja nie jestem przekonana, czy meble to dobry prezent. A wiecie dlaczego? Bo ich wybieranie to najprzyjemniejsza sprawa na świecie! Chcesz pozbawić siostrę tej przyjemności i samodzielnego decydowania o zmianie w życiu?! :)

Zawsze mogą wybrać razem. ;) Poza tym przecież i tak zawsze na końcu najważniejsza jest cena :D

A propos tego, co piszesz, to ostatnio trafiłam na tekst w Rzepie odnośnie tego, jak Polacy wybierają meble. I faktycznie - cena rządzi. Ale moim zdaniem na taki wydatek po prostu można się przygotować wcześniej, odłożyć i nie być zaskoczonym cenami ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Dla dziecka warto kupić do zabawy coś niebanalnego, bo ile można bawić się prostymi i oklepanymi zabawkami czy klockami? :) Są różne interaktywne czy edukacyjne zabawki i klocki, więc warto iść w tym kierunku. Gdy pomagałam przyjaciółce w wyborze prezentu dla jej syna to właśnie jej doradziłam tego typu klocki od sklepu tylkoklocki.pl i myślę, że jej synowi prezent na dzień dziecka się spodoba. Klocki, które bawią i jednocześnie uczą to świetna sprawa i mamy dbające o prawidłowy rozwój dziecka powinny brać pod uwagę takie zabawki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-27 13:02 przez Lucy28.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Dla dziewczynek polecam Ci laleczki z tej strony <moderacja-spam> Ja kupiłam swojej chrześnicy tę blond Carle. Ma uroczę pastelowe ubranko i długie włoski :) Elce bardzo się podobała :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:34 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

np. do dekoracji pokoju kolorowe plakaty dla dzieci - ze zwierzątkami.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-28 15:30 przez vladis.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Dla niemowlaka kupiłam piękny kocyk z zabawką. Śliczne i milutkie <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Hejka.Nad prezentem trzeba się dokładnie zastanowić. Zanim kupisz zajrzyj tutaj <moderacja-spam> . Są tu super dodatki i dekoracje dla dzieci,może warto jednak wybrać coś praktycznego.Polecam ten sklep od niedawna jest otwarty a ceny są przystępne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Dla kilkulatka dobrym pomysłem na prezent będzie tablica kredowo-magnetyczna. W moim przypadku się sprawdziła, uchroniła ściany i meble przed sztuką mojego małego artysty ;). Tablicę kupiłam tu: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-29 08:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Uważam, że np. dla niemowlaka nie ma co kupować ubranek i zabawek, rodzice sami wolą wybrać takie rzeczy. Ostatnio odwiedzałam koleżankę, która urodziła maluszka i podarowałam jej karty do zdjęć NoNo cards. Kosztują 77 pln, kupiłam w sklepie <moderacja> - mamusia była zachwycona.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:35 przez moderator.

Cytat
anjaxxx
Dla kilkulatka dobrym pomysłem na prezent będzie tablica kredowo-magnetyczna. W moim przypadku się sprawdziła, uchroniła ściany i meble przed sztuką mojego małego artysty ;). Tablicę kupiłam tu:

Dokładnie tak, jednym z najlepszych prezentów dla takiego dzieciaczka jest tablica, uchroni naszą ścianę przed jego twórczością omnomnom Jeżeli nie masz u siebie w mieście żadnego sklepu z tablicami to przejrzyj www.cezasglob.pl/24-tablice-szkolne, co prawda nazwane jest to tablice szkolne ale czy to jakaś różnica? :D

Ja proponuje namiot TIPI. Jak ktoś chętny to zapraszam na: https://www.facebook.com/TipiodMarysi/


niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

oooo raaany! ja to mam zawsze taki dylemat jak przychodzi do kupna prezentu ze szkoda gadac. mam dwie córy, wiec nie lada wyzwanie. takie same zabawki- nie moga byc no bo jakze to tak. dwie rozne? to zaraz jest wojna ktora ma lepsze. a w tym roku jestem z siebie mega dumna, prezent mikolajkowy czeka juz na moje dziewczyny. Lalki Our Generation. cuuuuudenko w jeszcze bardziej cudnej cenie! wybor jest ogromny. obie lubia bawic sie ciagle w lekarki i inne tego typu akcje wiec maja lalki w tej wlasnie tematyce, ale rozniace sie wygladem :) Amelia I Blanca. te lalki wybrałam, klotni miedzy moimi dziewczynkami w tym roku na pewno nie bedzie za to szykuje sie swietna wspolna zabawa. a co lepsze...mozna do lalek dokupic ubranka i roznego rodzaju akcesoria. polecam

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Dla maluchów zawsze dobrym pomysłem są ubrania kupione na wyrost. Dobrej jakości oryginalne ubranka kupowałam ostatnio w sklepie polskiego producenta Kaola-Kid. Starszemu dziecku trudniej kupić prezent, dlatego najlepiej podpytać rodziców o jego pasje i zainteresowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROBLEM - ŁÓŻECZKO !!! POMOCY !! :)