Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje Kochane Szafowiczki!
Mam mega wielki dylemat! Mianowicie moja chrześnica we wrześniu kończy 3 latka. Jest dziewczynką bardzo ruchliwą, kocha pluszaki ale ma ich mnóstwo tak jak i innych interaktywnych zabawek typu fisher price. Bardzo lubi świnkę Peppe ale jej tez ma u siebie dużo: pluszaki, zabawki, bluzeczki. We wrześniu idzie do przedszkola oraz się przeprowadza do nowego mieszkania gdzie będzie mieć swój własny pokój. Wiąże się to także z wielkim stresem dla malutkiej.. Myślałam nad kupnem takiego pluszaka którego będzie mogła zabrać do przedszkola albo przytulić się w razie gorszego dnia.

[attachment 962582 4538883461.jpg]

Ale w sumie po co jej kolejny pluszak którego rzuci w kąt jak te wszystkie które już ma. Myślałam także nad pościelą dzieciecą do nowego łóżeczka.

[attachment 962583 d_1312_Koc_polarowy_HELLO_KITTY__1.jpg]

Natomiast jakie dziecko ma fraidę z pościeli :( Rozmawiałam z nią też kiedyś i powiedziała, że chciała by pomóc mamie sprzątać ale szczotka mamy jest dla niej za duża. Moim trzecim pomysłem jest więc zestaw do sprzątania.

[attachment 962584 ogromny_odkurzacz_zestaw_sprzatajacy_jokomisiada_03.jpg]

Co Wy na to? Co byście kupiły? Proszę o pomoc! oczko



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 23:09 przez xdsyrenkaxd.

Cześć
jak wiadomo dzieci maja teraz tyle zabawek że każda następna będzie na kolejne 5 minut. Jeżeli mogę doradzić ja kupiłam swojemu chrzestniakowi 4 latka piękną fototapetę na wymiar do pokoju z jego ulubionymi bohaterami z bajki.Po dogadaniu szczegółów z mama malucha jakie wymiary i co najbardziej będzie mu się podobało w sklepie intranetowym topago.eu zmówiłam piękną fototapetę. Dzień przed urodzinkami nakleiliśmy na ścianę to raptem dwa paski maluch prze szczęśliwy.



A ja i moja Anielcia lubimy zabawki drewniane.. wszelakiej maści.... przefajne są różne puzzle, układanki, klocki... i rozwijające.... a w dodatku drewniane - nie do zdarcia...

Tu są takie śliczne, http://www.kolory-marzen.pl/klocki-ukladanki-puzzle,005001005.html np te ze zwierzątkami....




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-11 17:38 przez Tarnina.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A co myslicie o takiej macie tanecznej dla trzylatki? Spodoba sie, bedzie wiedziała jak tego używać? Czy to raczej prezent dla starszych dzieciaków?

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

to zależy czy jest energiczna i ruchliwa, wtedy może jej się taka mata spodobać, chociaż nie wiadomo czy będzie wiedziała jak korzystać:)

Odkryj w sobie artystę. Zainspiruj się niebanalnymi, użytkowymi rzeczami, idealnymi na prezenty, niekoniecznie dla maluchów.
Zajmij głowę, ręce, włóż serce

http://www.enty-penty.pl/

Polecam, naprawdę niebanalne prezenty dla małych i dużych.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

na kaszmirposciel.pl jest duzy wybor poscieli dzieciecej, np. z disneya ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Kolejna bardzo fajna opcja zabawki edukacyjnej mata piankowa albo inaczej znana jako puzzle piankowe -<moderacja> dałam przykład z cyferkami, ale jest tego w zasadzie całe mnóstwo do wyboru do koloru. Osobiście jednak wydaje mi się, że dla rozwoju dziecka cyferki albo literki są najbardziej trafionym pomysłem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 08:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

CO myślicie o matach interaktywnych takich z różnego rodzaju faktur ? Chciałaby kupić mojej siostrzenicy na urodziny taką matę i koleżanka taką kupiła na allegro na aukcji dzięki aukcjonerowi https://www.aukcjoner.pl/ więc nie martwię się czy wygrywam ale czy to dobry pomysł,jakie macie doświadczenia? :)

ja zawsze jestem za takimi ,,aktywnymi '' prezentami typu rowerek, hulajnoga, rolki, skakanki, hula hop, a może jakaś wycieczka do zoo takie małe dzieci z tego mają największa frajdę :) przynajmniej moje dzieciaczki za rowerek albo hulajnoge to by wszystkie swoje klocki i lalki oddały :D

do tego dla takich maluszków nie trzeba kupować nowych rzeczy są fajne sklepy z używanymi rzeczami dla dzieci gdzie np rowerek w idealnym stanie jak nowy kosztuje połowę mniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 07:30 przez klaudia9510.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Maty Interaktywne to ostatnio hit :) Zresztą dziecko się szybko uczy więc się przydaje :)

Mojej siostrze niedawno urodziło się dziecko. Ze względów zdrowotnych nie mogła odpowiednio przygotować pokoju dla dziecka. Czy zakup mebli do pokoju będzie odpowiednim prezentem? Mamy z siostrą podobne gusta, więc z trafieniem nie powinno być problemu. ;)

Super z Ciebie siostra!! Szkoda, że mam brata ;) Jeżeli myślisz, że trafisz w jej gust, to działaj! Ewentualnie możesz z nią pooglądać inspiracje w sieci pod jakimś pretekstem :) Zastanawiałaś się już nad czymś konkretnym? Masz coś wybrane? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamacja zabawki w biedronce