Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

33 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje Kochane Szafowiczki!
Mam mega wielki dylemat! Mianowicie moja chrześnica we wrześniu kończy 3 latka. Jest dziewczynką bardzo ruchliwą, kocha pluszaki ale ma ich mnóstwo tak jak i innych interaktywnych zabawek typu fisher price. Bardzo lubi świnkę Peppe ale jej tez ma u siebie dużo: pluszaki, zabawki, bluzeczki. We wrześniu idzie do przedszkola oraz się przeprowadza do nowego mieszkania gdzie będzie mieć swój własny pokój. Wiąże się to także z wielkim stresem dla malutkiej.. Myślałam nad kupnem takiego pluszaka którego będzie mogła zabrać do przedszkola albo przytulić się w razie gorszego dnia.

[attachment 962582 4538883461.jpg]

Ale w sumie po co jej kolejny pluszak którego rzuci w kąt jak te wszystkie które już ma. Myślałam także nad pościelą dzieciecą do nowego łóżeczka.

[attachment 962583 d_1312_Koc_polarowy_HELLO_KITTY__1.jpg]

Natomiast jakie dziecko ma fraidę z pościeli :( Rozmawiałam z nią też kiedyś i powiedziała, że chciała by pomóc mamie sprzątać ale szczotka mamy jest dla niej za duża. Moim trzecim pomysłem jest więc zestaw do sprzątania.

[attachment 962584 ogromny_odkurzacz_zestaw_sprzatajacy_jokomisiada_03.jpg]

Co Wy na to? Co byście kupiły? Proszę o pomoc! oczko



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 23:09 przez xdsyrenkaxd.

Cześć
jak wiadomo dzieci maja teraz tyle zabawek że każda następna będzie na kolejne 5 minut. Jeżeli mogę doradzić ja kupiłam swojemu chrzestniakowi 4 latka piękną fototapetę na wymiar do pokoju z jego ulubionymi bohaterami z bajki.Po dogadaniu szczegółów z mama malucha jakie wymiary i co najbardziej będzie mu się podobało w sklepie intranetowym topago.eu zmówiłam piękną fototapetę. Dzień przed urodzinkami nakleiliśmy na ścianę to raptem dwa paski maluch prze szczęśliwy.



A ja i moja Anielcia lubimy zabawki drewniane.. wszelakiej maści.... przefajne są różne puzzle, układanki, klocki... i rozwijające.... a w dodatku drewniane - nie do zdarcia...

Tu są takie śliczne, http://www.kolory-marzen.pl/klocki-ukladanki-puzzle,005001005.html np te ze zwierzątkami....




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-11 17:38 przez Tarnina.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A co myslicie o takiej macie tanecznej dla trzylatki? Spodoba sie, bedzie wiedziała jak tego używać? Czy to raczej prezent dla starszych dzieciaków?

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

to zależy czy jest energiczna i ruchliwa, wtedy może jej się taka mata spodobać, chociaż nie wiadomo czy będzie wiedziała jak korzystać:)

Odkryj w sobie artystę. Zainspiruj się niebanalnymi, użytkowymi rzeczami, idealnymi na prezenty, niekoniecznie dla maluchów.
Zajmij głowę, ręce, włóż serce

http://www.enty-penty.pl/

Polecam, naprawdę niebanalne prezenty dla małych i dużych.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

na kaszmirposciel.pl jest duzy wybor poscieli dzieciecej, np. z disneya ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Kolejna bardzo fajna opcja zabawki edukacyjnej mata piankowa albo inaczej znana jako puzzle piankowe -<moderacja> dałam przykład z cyferkami, ale jest tego w zasadzie całe mnóstwo do wyboru do koloru. Osobiście jednak wydaje mi się, że dla rozwoju dziecka cyferki albo literki są najbardziej trafionym pomysłem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 08:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

CO myślicie o matach interaktywnych takich z różnego rodzaju faktur ? Chciałaby kupić mojej siostrzenicy na urodziny taką matę i koleżanka taką kupiła na allegro na aukcji dzięki aukcjonerowi https://www.aukcjoner.pl/ więc nie martwię się czy wygrywam ale czy to dobry pomysł,jakie macie doświadczenia? :)

ja zawsze jestem za takimi ,,aktywnymi '' prezentami typu rowerek, hulajnoga, rolki, skakanki, hula hop, a może jakaś wycieczka do zoo takie małe dzieci z tego mają największa frajdę :) przynajmniej moje dzieciaczki za rowerek albo hulajnoge to by wszystkie swoje klocki i lalki oddały :D

do tego dla takich maluszków nie trzeba kupować nowych rzeczy są fajne sklepy z używanymi rzeczami dla dzieci gdzie np rowerek w idealnym stanie jak nowy kosztuje połowę mniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 07:30 przez klaudia9510.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Maty Interaktywne to ostatnio hit :) Zresztą dziecko się szybko uczy więc się przydaje :)

Mojej siostrze niedawno urodziło się dziecko. Ze względów zdrowotnych nie mogła odpowiednio przygotować pokoju dla dziecka. Czy zakup mebli do pokoju będzie odpowiednim prezentem? Mamy z siostrą podobne gusta, więc z trafieniem nie powinno być problemu. ;)

Super z Ciebie siostra!! Szkoda, że mam brata ;) Jeżeli myślisz, że trafisz w jej gust, to działaj! Ewentualnie możesz z nią pooglądać inspiracje w sieci pod jakimś pretekstem :) Zastanawiałaś się już nad czymś konkretnym? Masz coś wybrane? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamacja zabawki w biedronce