Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak jak piszą wyżej jakiś kurs tańca,a może jakąś pościel z ulubionym bohaterem,jakiś sprzęt grający,wspólne wyjście do kina,na pizze.

Sama znasz swoje dziecko najlepiej, pojedz z nim do marketu zobacz za jakie zabawki sie zabiera i wtedy mu to kup.

Ja bym kupiła dziecku jakąś zabawkę edukacyjną, która przyda mu się na lata, jeśli nie tablet to np. tańszą wersję-laptop, na którym dziecko się pouczy i pobawi:), np. takie coś:

<moderacja>

Jeśli nie to, to matę muzyczną lub keyboard:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 08:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

DVD z muzyką i tańcem, jakiś kurs z prostymi krokami.Ma się przy tym dobrze bawić, żeby nie przedobrzyć z tym prezentem.

Kup mu organy z mikrofonem ja mam takie tez kupiłam synowi organy maja wiele funkcji sa na zasilacz do tego podłancza sie mikrofon i można spiewac w rytm melodi ktora tez sie włancza na organach cena 100zł na allegro.

Laptopy już ma dwa:) Dziękuje za propozycje napewno coś wybiorę.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Zamów jemu może jakąś fajną grę planszową :) O tutaj na przykład widziałam spory wybór fajnych gier: <moderacja>
Warto ponieważ to mądra zabawka - szczególnie jeśli kupisz coś z elementami nauki.
Poza tym takie wspólne spędzanie wolnego czasu bardzo do siebie zbliża więc mały powinien być zadowolony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 08:48 przez moderator.

Ja kupiłam moim dzieciom Furbiego, uważam że jest to bardzo fajny prezent na Dzien Dziecka lub urodziny.

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

Fajna zabawka ten Furby. Spiewa, tańczy, a i mozna go nauczyć jezyka polskiegoMi się bardzo podoba i dzieciom też. Lubię sobie posiedzieć i też się pobawić, taki powrót do dzieciństwa:-)

Jak kupuję zabawki to tez myślę o takiej którą z chęcią sama bym się pobawiła:)

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

Żeby przypomnieć sobie dzieciństwo... wiem coś o tym, za naszych czasów nie było takich fajnych zabawek-lalka bobas to był szał!! Dobrze, że możemy pobawić się razem z dziećmi i trochę sobie to wynagrodzić.

jeśli kupwałyście coś mattela, to poszukajcie paragonów, jeszcze do jutra jest ta ich loteria, szkoda zmarnować szansę :) aaa w czwartek losują fiacika, więc mozna zacząć nowy rok NAPRAWDĘ dobrze :>

moje drogie mam nadzieje ze doradzicie chciałabym zakupić na 5 urodziny mojej córki domek dla lalek bo duzo sie bawi ale niestety układa sobie domek i akcesoria z tego co am w domu czyli np z klocków ksiażek itp obejrzałam ich mase na allegro ale sama nie wiem może miałyście jakiś model?może któryś sie sprawdził i był jak najbardziej funkcjonalny za przystepna ceną i z ciekawymi akcesoriami a może podacie pomysł na inny ciekawy prezent dla pieciolatki

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczynki a widziałyście może te przytulanki: http://maylily.pl/kategoria/przytulanki - sama bardzo lubię takie nieszablonowe i oryginalne zabaweczki dla dzieci tak więc chyba sprawię jedną z nich swojej córci. Zresztą co jest ważne nie są robione w Chinach a od jakiegoś czasu zwracam na to dość dużą uwagę.
Ta jest świetna:

I tak na marginesie czy miałyście może do czynienia z tym materiałem MINKY? Jakiś czas o nim słyszałam. Ponoć bardzo miły w dotyku.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Super (przynajmniej wg. mnie) pomysł, to fototapeta. Sama zrobiłam taki prezent siostrzeńcowi. Na stronie http://wally24.pl/wydrukuj-wlasne-zdjecie wrzuciłam zdjęcie hulka ( jego ulubiony bohater) i dostałam gotową fototapetę. Chłopak był zachwycony, dlatego polecam wszystkim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łóżeczko dla dziewczynki