Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo proszę o namiary :) rozpatrzyłabym się, bo chrześnica ma 3letniego braciszka i też wypada Mu coś kupić :)

[attachment 829643 2958200951.jpg][attachment 829642 8069_3.jpg]Również są takie laptopy np w carefurze za jakieś 39zł.
Są różne kolorki.
Warto przejść się i zerknąć.a może się spodobają.








Wysłałam już na priv :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 13:18 przez czarna1609.

Wpisz sobie na All,Szczeniaczka kupisz za około 100zł:)
Krzesełko Uczydełko też jest fajne,tylko,że o wiele droższe,bo około 200zł..

Konik na biegunach albo laptop to też super pomysł:)
Moja córcia miała tego misia,bawiła się nim do niedawna,a ma 4 latka:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 14:43 przez Amelia_25.

Najlepiej jakis jezdzik /chodzik. W smyku maja tego pelno i teraz widzialm ze sa promocje

Hej dziewczyny!
Myślę i myślę... i co prawda kilka pomysłów wpadło mi do głowy, ale już sama nie wiem...
Co można kupić 2-latkowi na pożegnanie? Nie chcę typowej zabawki bo to nie urodziny czy święta, a coś bardziej na pamiątkę. Macie jakieś propozycje?

2 latek i tak niewiele będzie pamiętał,zależy co to za pożegnanie ,czy nadługo czyna chwile,czy na zawsze....Może jakieś wspólne zdjęcia ..ładna ramka .

no wiadomo, że nie zapamięta zbyt wiele... ale coś wypada dać to chcę się postarać bo nie lubię dawać byle czego, aczkolwiek nie mam zamiaru się wykosztować zbytnio... myślałam właśnie o jakiejś ładnej ramce.
teraz wpadł mi do głowy pomysł, że może fajny byłby kubek (plastikowy rzecz jasna) z jego ulubionym motywem z bajki/ jego zdjęciem i podpisem.
Co lepsze?

ja myślę osobiście że zdjęcie i ramka bo to zostanie na dłużej ,a kubek zachwile może pójdzie w odstawke bo juz będzie za duży ,a zdjęcie zawsze jest na czasie,jestem w podobnej sytuacji,no może nie do końca,ale...wyjeżdżamy całą rodzinką do Australiii ja zrobiłam zdjęcia i kupiłam takie drzewko z ramkami na zdjęcia na pamiątke ,a jeszcze zastanawiam się nad kalendarzem na przyszły rok z naszymi zdjęciami...

Zbliża się dzień dziecka i kompletnie nie wiem co kupić dzieciakom w prezencie. Myślałam nad jakąś wspólną dla chłopca i dziewczynki zabawką interaktywną. Gdy sama byłam małym brzdącem marzyła mi się zabawka imieniem Furby, wiecie czy można go dostać, mówiącego po polsku?

marchewa101 co to jest ten Furby? dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest ta zabawka?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-22 12:30 przez mililu.

Furby to interaktywna zabawka, która mówi, śpiewa, tańczy i robi wiele innych rzeczy. Poszukałam ostatnio więcej informacji i okazało się, że można kupić Furby'iego mówiącego po polsku w większych sklepach z zabawkami. Sama zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

To teraz nadarzyła się super okazja, żeby spęłnić trochę i swoje marzenia.Powrociła zabawka Furby. Jest tylko bardziej nowoczesna i ma wiele zalet. Można ją nauczyć mówić w języku polskim, można pobrać darmową aplikacje, która urozmaici zabawę z naszym futrzakiem.

W lipcu mój synek będzie obchodził swoje 5 urodziny.Mam dylemat co dać mu w prezencie.Zabawek ma dużo a wiadomo że kolejne autko nie wchodzi w grę.Oczywiście cena ma swoje granice i prezenty typu tablet itp. nie biorę pod uwagę.Dodam że syn lubi muzykę i taniec.Interesują go również superbohaterzy typu spideman,batman.Jakie Wy macie pomysły?Proszę o propozycje.Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam

Skoro lubi taniec i muzykę może wykup mu jakiś kurs tańca? Myśle że zajęcia dla dzieci dwa razy w tygodniu przez miesiąc to bedzie koszt max 100 zł. A jak mu się spodoba będziecie mogli przedłużać na kolejne miesiące

tez pomyślałam o kursie u nas 50zl na miesiąc się płaci, a może na spektakl o tarzanie tez super bohater tam i taniec i muzyka i super bohater, później wspólna pizza KFC lub co tam sobie wybierze, albo planetarium jest tez cos takiego nie długo jak ubierani w teatrze takie warsztaty dla dzieci dzieci tworzą stroje sobie mogą zobczyc prawdziwy miecze itd i wystąpić na scenie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba o pomoc! Ciastolina - Prezent dla chłopca 3 latka i dziewczynki 2,5