Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

posciel a ceny

06 mar 2013 - 20:54:22

Hej :) Mam możliwość sprowadzenia takich właśnie pościeli dzieciecych, jeden z wzorów załączam tutaj :) Chciałabym je wystawić na all ;) I teraz takie moje pytanie - za ile je wystawiać, za ile wy byście kupiły. WYmiarki to 140X200 i dwie poszewki na poduszki, jedna wieksza, druga mniejsza ę o odpiwiedzi ;)



posciel a ceny

06 mar 2013 - 21:15:11

Pościel w miarę fajna jak dla chłopca:)
Ceny na allegro są często dość wysokie jak za pościel dziecięcą.
Jak ja szukałam jakiejś bajkowej ładnej pościeli to najtańsze kosztowały w granicach 70-80zł + wysyłka 10zł wiec jak dla mnie troszkę dużo.
W sklepach typu Biedronka lub Lidl są często pościele dziecięce,raz kupiłam córeczce pościel Barbie za 55 zł i sobie chwalę.Bardzo ładna,kolory trwałe i materiał całkiem fajny.Tak wiec musisz się zastanowić nad ceną,jak dasz za dużą kwotę to nie wiem czy będziesz miała klientów.

posciel a ceny

06 mar 2013 - 21:23:48

Teraz w biedronce są po 59 zł właśnie zakupiłam dla synka ale jeszcze nie używałam więc ciężko mi wypowiadać się co do jakości. Ale to prawda jeśli dasz zbyt wysoką cenę to o klientów może być ciężko bo na all jest tego naprawdę mnóstwo.

Masz może rozmiar 160x200?(wiad. na priv)

posciel a ceny

06 mar 2013 - 22:08:43

Pościel super ale .... właśnie ale ceny na all. wysokie i w sieciówkach też nie najtańsze. Jak by dało radę za 35zł to na pewno byś miała zbyt:) Ale też na pewno musisz zarobić, więc cena końcowa i tak należy do ciebie:)

posciel a ceny

07 mar 2013 - 07:27:16

myslę, że około 40zł

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

posciel a ceny

03 lut 2014 - 11:08:49

To fakt, że pościele tanie nie są, ale jednak mi osobiście wielką frajdę sprawia sama radość dziecka, które potem leci do łóżka zachwycone tym, w czym śpi. Może nie kupuję pościeli za 2 stówy, bo to już przesada, ale spokojnie takie w granicach 50-90 tak, z zaznaczeniem, że jednak dyskontowych wersji trochę się cykam.
Fajne pościele dla dziewczynek można wyrwać w Hippo (np z Myszką Miki - http://hippo-sklep.pl/posciel_dla_dzieci/posciel_myszka_minnie.html) cenowo 64 złote, 100% bawełna, certyfikaty itd itd, albo w sklepie Tomi - przy czym tu też wzory sa ładne, ale ciut droższe, więc ja ogólnie lubię sobie na spokojnie wybrać, wtedy zawsze coś ładnego się trafi.
No i jakby nie wziął: pościeli nie kupuje się codziennie, 2 komplety na zmianę wystarczyły mi ostatnio na 4 lata... heh:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PREZENTY - trudny wybór cz.3 - zbiorczy