Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

23 sty 2013 - 12:37:02

OPŁACA SIE kupic wykładzine dla dzieci za 30 zł za m/2 szerokosc 4 m podobno to promocja

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

23 sty 2013 - 13:05:14

zależy jaka wykładzina z jakiego materiału

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

23 sty 2013 - 13:07:36

a daj zdjecie dywaniku
ale jestem tego zdania ze jeżeli coś się podoba to bierz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 13:08 przez czarna1609.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

23 sty 2013 - 13:12:48

Jeżeli na all to nie oplaca się - w Dywanolandzie wykładzina ( zielone miasteczko ) kosztuje 27 zł m a cars 37 zł m takze jak ci dojdzie opłata za przesyłkę to nie bardzo. pozatym po przesyłce wykłądzina bedzie strasznie zrolowana:P i tydzień bedzie sie prostować.

Ja miałam zamawiać ale jednak kupię w sklepie przynajmniej jest gwarancja

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

20 lut 2013 - 10:37:41

Moja siostra w ogóle zrezygnowała z wykładziny na rzecz maty podłogowej takiej jak na <moderacja>. Podobno dużo dzieci łapie przez wykładziny alergie i inne świństwa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 13:32 przez moderator.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

20 lut 2013 - 11:13:59

Cytat
juliakawka
Moja siostra w ogóle zrezygnowała z wykładziny na rzecz maty podłogowej takiej jak na www.e-maty.pl. Podobno dużo dzieci łapie przez wykładziny alergie i inne świństwa.
fajna reklama bez przesady juz z tym unikaniem wszedzie bakterii u nas sie sprawdza wykładzina ja taką o której mowa kupowałam na all... troche taniej niż piszesz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

20 lut 2013 - 11:16:32

ja też uważam, że mata to super rozwiązanie, my mamy panele, dywanik i puzzle piankowe. Dywanik jest ciągle ulepiony. Po urodzinach Gabrysia to i galaretka ,i bita śmietana,i czekolada :) a pianka ładnie się myje, składam ją wrzucam do wanny,wszystko się zmywa, pod spodem zamiatam i rozkładam :)

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

20 lut 2013 - 12:05:14

Nie polecam wykładziny. Sama kupiłam kiedyś do pokoju dziecka i to była zła decyzja:(
Strasznie się brudzi i ciężko doczyścić.
Może zależy też jaka,ja akurat źle trafiłam:)

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

20 lut 2013 - 15:06:50

wykładzina to najgorszy wybór dla dziecka..
Odradzam! Za darmo bym nie skazała dziecka na obcowanie z wykładziną.
Niestety, ale jest to siedzisko różnych gości na gapę. Nawet przy systematycznym czyszczeniu..
Już lepiej zainwestować w w/w matę, albo zwykły dywanik.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

08 maj 2013 - 10:18:27

Chciałbym zamówić taką matę jak te z <moderacja>. Julka twoja siostra jest zadowolona z ich użytkowania? Jak dla mnie te wzory są rozczulające, bardzo mi się podobają :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 13:33 przez moderator.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

08 maj 2013 - 13:02:08

My już kupiliśmy taką wykładzinę - wiem że to stary wątek ale powiem Wam że mieszkając w domku mamy ciągle zimną podłogę w pokoju synka już etraz jest wykładzina takie uliczki i to super sprawa mały ma rok ciągle siada na podłodze tak jest chociaż cieplej. A co do czystości przecież wykładzinę bardzo łatwo uprać piorącym odkurzaczem jak ktoś nie ma można pożyczyć.
Natomiast w salonie mamy dywan shaggy i w nim to jest pełno okruchów które bez trzepania nie wyjdą.

A no i w dywalonaldzie kupiliśmy wykładzinę na wyprzedaży jakiejś po 18 zł

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

08 maj 2013 - 15:16:27

Z tego co wiem to są bardzo zadowoleni, ja zresztą też, bo kupiłam ja do siebie do domu.

Tak jak już ktoś napisał, wykładzina to najgorsze z możliwych rozwiązań. Taką matę Wash&dry spokojnie można prać w prace i nic się nie dzieje, a z dywanem i wykładziną już nie jest tak prosto.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

09 maj 2013 - 10:43:36

No właśnie, niekoniecznie widzi mi się często zamawianie prania chemicznego. No i tak jak pisałam strasznie mi się podobają wzory od e-maty.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

10 maj 2013 - 14:09:36

Myślę, że będziesz zadowolona. Ja jestem bardzo i z czystym sumieniem mogę polecić Ci e-maty.pl ;)I pamiętaj, żadnej wykładziny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-10 14:11 przez juliakawka.

OPŁACA SIE WYKŁADZINA dla dzieci

04 lip 2013 - 14:33:16

Faktycznie ta mata wash+dry, to był dobry zakup! Jest bardzo przyjemna w dotyku i łatwo się ją czyści. Wydaje się być bardzo solidnie wykonana, co też mocno wpływa na jej wygląd. Super!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niania elektroniczna