Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

7 minut temu

Budowa domu

32 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Które wybrać?

12 sty 2013 - 19:08:48

nic się nie przejmuj te meble nie są z tektury :) na prawdę nie są złej jakości :) zdjęcia poszły :)

Które wybrać?

12 sty 2013 - 19:50:13

Bratówka kupiła sobie czarne dwie komody do salonu i wyglądaja i są porządne.A wiadomo że spać ani siedzieć na nich nie będziemy;)


Bardzo łady pokoik ...chyba się na nie skuszę ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 19:53 przez 2sylwia2.

Które wybrać?

01 mar 2013 - 12:02:40

Ładniejszy i praktyczniejszy zestaw nr 2. A my mamy mebelki z grand luxury plaza. Co prawda nie należały do najtańszych ale było warto.

Które wybrać?

02 mar 2013 - 09:39:52

Wiesz co...te pierwsze były fajniejsze od tych drugich. Mi się bardzo podoba wybór białych mebli tak jak tutaj http://baby-design.com.pl/Meble/kolekcje-mebli/ tez bardzo super. Ale jak już masz upatrzone i wybrane to według mnie fajniejsze i ciekawsze są te 1!

Które wybrać?

02 mar 2013 - 10:05:07

biała komoda ok, ale szafa taka biurowa a zestaw 1 szpitalny. osobiście nie podobają mi się białe meble i sa mało praktyczne

Które wybrać?

02 mar 2013 - 11:13:23

Cytat
smerfetka_ee
ja osobiscie zamawiam tylko i wylacznie na wymiar wtedy mam pewnosc ze jakosc bedzie bardzo dobra i meble przetrwaja naprawde lata.
Fakt faktem ze takie meble są droższe ale za to mam dokladnie wymiar taki jaki chce taki kolor jaki chce i kazdy szczegól jest taki jaki ja chce

nie przesadzajmy, po pierwsze mebli nie kupuję się do końca życia tylko na jakiś czas ( ja lubię zmiany więc wystrój mieszkania zmieniam co 3-5 lat) tym bardziej u dziecka w pokoju a po drugie nie zawsze jakość idzie w parze z ceną.... z Ikei akurat mam tylko ławę ale jest u nas juz 4 rok i jest w stanie idealnym a dodam że mam 3 letnie dziecko które non stop się przy niej bawi.

Które wybrać?

07 mar 2013 - 16:58:50

nie szpitany to nie, ale generalnie spoko białe meble

Które wybrać?

07 mar 2013 - 17:06:42

mam sporo z IKEA bo sklep jest pod "nosem" i od kilku lat nie narzekam. Rzeczy są niezłej jakości i w przystępnej cenie ( za podobne pieniądze nie raz można kupić typowo chiński chłam... IKEA sporo rzeczy ma pochodzących spoza Chin ).

Które wybrać?

07 mar 2013 - 17:07:47

Wybrałabym 2, chyba, że synek ma mały pokój - wtedy pierwsze dlatego, że sprawiają wrażenie lżejszych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie pokoje swoich pociech