Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak tanio urządzić pokoik?

05 sty 2013 - 22:34:57

Jak urządzić tanim kosztem mały pokoik dla mojej 9 letniej córki .Poradzcie cos.Dzięki z góry

<korekta tytułu>moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 22:54 przez moderator.

jak tanio urządzić pokoik?

05 sty 2013 - 23:53:44

może żółte ściany i naklejki w stylu łąki chyba że poważniej to plakaty na scine z widokami, gwiazdami etc:) my teraz mamy kremowe ściany, naklejki z królewnmi, obraz z królewnami i wielki plakat z bochaterami z myszki miki:) czyli to co dziecko chce miec na ścianie:) a w chinczykach i na all jest pelno tanich ozdób :)

jak tanio urządzić pokoik?

06 sty 2013 - 00:04:12

moze jakies meble z Ikei, nie sa drogie a czasami mozna nawet na allegro kupic uzywane a to sie nie niszczy. Moze na jakis innych zakupowych portalach poszukaj fajnych dodatkow :)

jak tanio urządzić pokoik?

13 lut 2013 - 17:46:58

Cytat
PastwaLosu
może żółte ściany i naklejki w stylu łąki chyba że poważniej to plakaty na scine z widokami, gwiazdami etc:) my teraz mamy kremowe ściany, naklejki z królewnmi, obraz z królewnami i wielki plakat z bochaterami z myszki miki:) czyli to co dziecko chce miec na ścianie:) a w chinczykach i na all jest pelno tanich ozdób :)


uuuuuuu Żółte ściany?? dziecko przez to będzie miało chorobę lokomocyjną... dajcie spokój.

jak tanio urządzić pokoik?

16 lut 2013 - 20:06:15

Cytat
AleksanderSusim
Cytat
PastwaLosu
może żółte ściany i naklejki w stylu łąki chyba że poważniej to plakaty na scine z widokami, gwiazdami etc:) my teraz mamy kremowe ściany, naklejki z królewnmi, obraz z królewnami i wielki plakat z bochaterami z myszki miki:) czyli to co dziecko chce miec na ścianie:) a w chinczykach i na all jest pelno tanich ozdób :)


uuuuuuu Żółte ściany?? dziecko przez to będzie miało chorobę lokomocyjną... dajcie spokój.

Mi się wydaje że prostu musisz się po inspirować. Jeżeli mogę coś wrzucić to chętnie ci coś pokażę jak klikniesz na zdjęcia to maja fajne wizualizacje pomieszczeń http://baby-design.com.pl/Meble/kolekcje-mebli/ mi się bardzo przydały. BARDZO BARDZO BARDZO. JA swoim dzieciom, powiem po cichy tutaj tych mebli nie kupowałam. Kazałam mężowi pomalować na jasno i ze stolarzem coś wymodziliśmy podobnego. I nawet taniej wyszło więc ciii;) ale spoko są zdjęcia. Bardzo dobrze pokazane wnętrza.
i jak alek pomogłam?
i jak alek pomogłam?
już trzeci raz piszę,,,, nie wiem co się stało ale posty nie wchodzą..może mam za wolnego neta
wiesz co, tanio to nie wiem czy się da...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 09:35 przez Sesunia13.

jak tanio urządzić pokoik?

06 mar 2013 - 13:05:08

Zobacz sobie tu http://szafiarenka.pl/81/6532694/jak-tanio-urzadzic-pokoik.html są różne naklejki na ścianę (te z zegarami też są ekstra, ale nie wiem, czy będą pasować do pokoju Twojej dziewięciolatki...) i różne śmieszne lampki, poduszki świecące itp :) Sporo fajny rzeczy :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

08 mar 2013 - 15:05:07

J urządzałam pokój na syna w czasie wakacji. A, ze to wakacje, to funduszy nie było wiele, dlatego okleiłam stare meble - szafę i biurko, kupiłam nowe uchwyty do mebli (takie małe piłki), na ścianę nakleiłam naklejke z wielką piłką, na zasłonki znalazłam zielony matreiał w lumpeksie, z którego uszyłam jeszcze narzutę na łóżko. Brzegi materiału przeszyłam lamówką w piłki. Pokoik wygląda zupełnie inaczej, mąż jeszcze zrobił półkę na puchary (syn jest piłkarzem i zbiera sporo nagród), wszytsko do siebie pasuje, a niewiele nas to kosztowało.
Jeśli szukasz tanich rzeczy, to sprawdzaj i lumpeksy i ogłoszenia - ludzie sprzedają różne rezczy, czasem nawet takie całkiem nowe, a cena jak za uzywane.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

jak tanio urządzić pokoik?

14 mar 2013 - 11:49:23

My urządzaliśmy pokój dziecięcy w nowoczesnym stylu i mebelki mamy z tego sklepu,
http://sklepmeble.com.pl/index.php/meble-dzieciece/mebloscianki-komplety-mebli.html
trochę się obawialiśmy bo to zakupy przez Internet ale było naprawdę OK, bez żadnych niespodzianek, generalnie sklep mogę polecić.

jak tanio urządzić pokoik?

14 mar 2013 - 13:03:57

Mebelki z Ikei, ale radzę kupować osobiście, bo z Ikeą jest tak, że czasami można dostać coś porządnego za całkiem interesującą cenę, a i zdarza się przepłacić za bubel. Także nie internet, broń Boże żadne wysyłki - przynajmniej ja nie pokusiłabym się o coś podobnego. Jestem macaczem i muszę wszystkiego dotknąć przed zakupem, zwłaszcza jeśli idzie o meble, które w założeniu mają posłużyć latami...
Naklejki na ścianę - obecnie na all chociażby jest od groma aukcji z napisami i naklejkami na ścianę, welurowymi 3d i zwykłymi płaskimi. Możesz nimi ozdobić np. meble albo ściany. Wpisz sobie na all naklejki welurowe - bardzo podobają mi się te z elfami, być może jak będę robiła remont w pokoju Młodej to się pokuszę. ;) Nie wiem tylko jak z jakością welurowych - podobno kiepsko się czyści, ale jak jest nie wiem, bo nie miałam. Mam za to napis na ścianę i naklejkę zwykłą z kwiatami i wszystko trzyma się przepięknie, nic nie odłazi, jestem bardzo zadowolona.
Dalej: Jakiś dywanik, też Ikea, albo np. Jysk - mają czasami fajne promocje z racji otwarcia nowych sklepów w Polsce. Warto śledzić gazetki, bo można kupić coś super za grosze. Ja kupiłam do pokoju dziecięcego mojej Córki dywan... łazienkowy. ;P Z długim włosiem, elegancki, w kształcie serduszka, za małe pieniążki, a jaki cudny. :)
Kilka ramek, lampka nocna, ładna firanka, czy zasłonka - i pokój gotowy. Zaręczam, że nie będzie to powalający koszt, tylko nie można nic robić na łapu capu, tylko szukać, szukać szukać okazji. :)

jak tanio urządzić pokoik?

12 kwi 2013 - 08:26:20

Pytanie, co chciałabyś zmienić. Jeśli masz jeszcze dobre mebelki, wystarczy je okleić. Najlepiej na kolorowo. Spraw córce sofę, która posłuży jej kilka lat. Pomyśl przede wszystkim o biurku, najlepiej pod oknem. Firanki, zasłonki, dywanik. W moim okolicach często są wyprzedaże hurtowni firan i dywanów w domach kultury. Można znaleźć prawdziwe cuda w niskiej cenie.

jak tanio urządzić pokoik?

12 kwi 2013 - 08:39:11

ja lubie prostote....wystarczy poszukac po komisach itp dodatków skrzynie do siedzenia na pewno jakas biblioteczka pare inspiracji... moze cos wymyślisz.... ale przede wszystkim zapytaj córki co chce w nim miec bo nie długo wejdzie w wiek dojrzewania i jej pokój powinien byc dla niej azylem

jak tanio urządzić pokoik?

12 kwi 2013 - 08:54:06

zajrzyj na strone gratyzchaty tam mozesz za darmo dostac cos do jej pokoju

ja urzedzilam sobie caly domek

troszke to trwalo ale mam

i np mebloscianka wersalka, biurko sa w stanie idealnym

dla dzieci tez duzo rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

23 kwi 2013 - 10:28:02

Ja również postanowiłam trochę zaoszczędzić i zamówiłam mebelki w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ zamiast kupować w tradycyjnym ;) Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór bo są dobrzej jakości i prezentują się ładnie.
Córcia ma w pokoju ten komplet:

Specjalnie zamówiłam meble w uniwersalnych kształtach. Mam nadzieję, że posłużą jej jeszcze przez wiele lat.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

28 kwi 2013 - 11:15:06

Ja osobiście polecam studio Prostych Form, mają bardzo fajne i co ważniejsze tanie produkty.

jak tanio urządzić pokoik?

07 maj 2013 - 21:20:17

Cytat
jalenka
Ja również postanowiłam trochę zaoszczędzić i zamówiłam mebelki w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ zamiast kupować w tradycyjnym ;) Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór bo są dobrzej jakości i prezentują się ładnie.
Córcia ma w pokoju ten komplet:
Specjalnie zamówiłam meble w uniwersalnych kształtach. Mam nadzieję, że posłużą jej jeszcze przez wiele lat.


super! bardzo funkcjonalny i kolorystycznie wszystko do tego spasuje, trafnie, ja bede na etapie udzrzadzania pokoiku dla synka 4 latka bo to w przyszłym roku i chyba raczej postawimy na funkcjonalne klasyczne kolory, jasny brazik, sosna cos w tym stylu, co mu posłuzy na sporo lat
Cytat
mycholka
[attachment 860956 kids-room-girls-4468-1608785.jpg][attachment 860957 kids-room-girls-57289-1587115.jpg][attachment 860958 jacobsen_pinkgreen_girlbedr_lg.jpg][attachment 860959 12.jpg][attachment 860960 70377-girls-bedroom-r-x.jpg]ja lubie prostote....wystarczy poszukac po komisach itp dodatków skrzynie do siedzenia na pewno jakas biblioteczka pare inspiracji... moze cos wymyślisz.... ale przede wszystkim zapytaj córki co chce w nim miec bo nie długo wejdzie w wiek dojrzewania i jej pokój powinien byc dla niej azylem


chyba bardzo kolorowe, czy 9 latce to posłuży długo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 21:21 przez urwisek85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które wybrać?