Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak tanio urządzić pokoik?

07 maj 2013 - 21:49:13

u syna ( oraz najmłodszej latorośli ) zamówiłam komplet mebelków na allegro ( brąz z bielą - szafa, komoda i łóżeczko ), dywan kupiłam w Leroy Marlin - była promocja i za gruby, kolorowy dywan dałam 80 zł, zasłony, karnisz i inne duperelki - IKEA ( na szczęście mam 5 min rowerem do niej ), żyrandol ( w formie balona z koszykiem i misiem w środku ) w Praktikerze ( wyszło taniej niż zamówienie na allegro tego samego wzoru )

U córki meble z allegro - komplet jazne drewno z dodatkiem jasno foletowych wstawek, dywan Leroy marlin, zasłonki i dodatki IKEA, żyrandol Praktiker. Łóżko - IKEA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 21:49 przez Darmoszka.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

19 cze 2013 - 18:18:03

Ja proponuję poszukać dodatków w sklepach internetowych :) W sieci jest zazwyczaj taniej, można również natrafić na bardzo fajne promocje.
Ja ostatnio zamówiłam w sklepie: http://swiatswiatla.pl/ bardzo fajne lampeczki led dla swoich maluchów praktycznie za grosze ;) Miały problem z zasypianiem same ale teraz zostawiam te lampki włączone na noc.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

jak tanio urządzić pokoik?

01 lip 2013 - 07:53:18

My raczej kombinujemy jak samodzielnie coś ozdobić, pomalować, obkleić, czy doczepić np do mebli coś, co będzie "robiło" za cacuszkową dekorację.
Jak mam cos konkretnego kupić typu meble, to wybieram zakup w sklepie (ikea, http://mebledladziecka.com.pl/ itp) , ale z ozdóbek to wolimy sami się bawić - wtedy taki fajny kontakt się z dzieciakami nawiązuje.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

30 wrz 2013 - 22:49:06

Fajnie jeszcze ozdobić pokoi dziecka np. takimi naklejkami ściennymi - www.naklejaj.pl. To dość tanie rozwiązanie. Np. zamiast tapet, można pomalować pokoik jakimiś pastelowymi farbami i na to te naklejeczki na przykład. Jak myślicie?

jak tanio urządzić pokoik?

30 wrz 2013 - 23:47:10

A ja tez tanio urządziłam pokoik synka,tylko 1500zł :)
Biale sciany,naklejki na scianach, lóżko,szafę i komodę z kolekcji junior (meble z pieskiem ) stół z ikei i nic juz się tam nie zmiesci innego :P

jak tanio urządzić pokoik?

01 paź 2013 - 12:31:55

poszukaj inspiracji na różnych stronach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzesełko uczydełko !;)