Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

Pediatra Kielce

58 minut temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak tanio urządzić pokoik?

07 maj 2013 - 21:49:13

u syna ( oraz najmłodszej latorośli ) zamówiłam komplet mebelków na allegro ( brąz z bielą - szafa, komoda i łóżeczko ), dywan kupiłam w Leroy Marlin - była promocja i za gruby, kolorowy dywan dałam 80 zł, zasłony, karnisz i inne duperelki - IKEA ( na szczęście mam 5 min rowerem do niej ), żyrandol ( w formie balona z koszykiem i misiem w środku ) w Praktikerze ( wyszło taniej niż zamówienie na allegro tego samego wzoru )

U córki meble z allegro - komplet jazne drewno z dodatkiem jasno foletowych wstawek, dywan Leroy marlin, zasłonki i dodatki IKEA, żyrandol Praktiker. Łóżko - IKEA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 21:49 przez Darmoszka.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

19 cze 2013 - 18:18:03

Ja proponuję poszukać dodatków w sklepach internetowych :) W sieci jest zazwyczaj taniej, można również natrafić na bardzo fajne promocje.
Ja ostatnio zamówiłam w sklepie: http://swiatswiatla.pl/ bardzo fajne lampeczki led dla swoich maluchów praktycznie za grosze ;) Miały problem z zasypianiem same ale teraz zostawiam te lampki włączone na noc.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

jak tanio urządzić pokoik?

01 lip 2013 - 07:53:18

My raczej kombinujemy jak samodzielnie coś ozdobić, pomalować, obkleić, czy doczepić np do mebli coś, co będzie "robiło" za cacuszkową dekorację.
Jak mam cos konkretnego kupić typu meble, to wybieram zakup w sklepie (ikea, http://mebledladziecka.com.pl/ itp) , ale z ozdóbek to wolimy sami się bawić - wtedy taki fajny kontakt się z dzieciakami nawiązuje.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

jak tanio urządzić pokoik?

30 wrz 2013 - 22:49:06

Fajnie jeszcze ozdobić pokoi dziecka np. takimi naklejkami ściennymi - www.naklejaj.pl. To dość tanie rozwiązanie. Np. zamiast tapet, można pomalować pokoik jakimiś pastelowymi farbami i na to te naklejeczki na przykład. Jak myślicie?

jak tanio urządzić pokoik?

30 wrz 2013 - 23:47:10

A ja tez tanio urządziłam pokoik synka,tylko 1500zł :)
Biale sciany,naklejki na scianach, lóżko,szafę i komodę z kolekcji junior (meble z pieskiem ) stół z ikei i nic juz się tam nie zmiesci innego :P

jak tanio urządzić pokoik?

01 paź 2013 - 12:31:55

poszukaj inspiracji na różnych stronach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzesełko uczydełko !;)